Rustikální kredenc WHITE HOME VIT04

Rustikální kredenc WHITE HOME VIT 04 je stylový dřevěný kredenc s patinou, který bude ve Vašich moderních interiérech určitě nepřehlédnutelným.

Rustikální kredenc WHITE HOME COM 04 je vyroben z masivní borovice a ošetřen voskem v dvoubarevné či pouze bílé variantě.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUVIT04/AB AZUVIT04/ABBZV AZUVIT04/ABHV AZUVIT04/ABSV AZUVIT04/ABTV AZUVIT04/BPBZV AZUVIT04/BP AZUVIT04/BPHV AZUVIT04/BPSV AZUVIT04/BPTV AZUVIT04/BVBZV AZUVIT04/BVHV AZUVIT04/BVSV AZUVIT04/BVTV AZUVIT04/BV Zvolte variantu
37 210 Kč
Kategorie: Vitríny a kredence WHITE HOME
Kód produktu: AZUVIT04B
Výška: 195 cm
Hloubka: 56 cm
Šířka: 150 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
Rustikální kredenc WHITE HOME VIT04 (Barevné provedení Bílý vosk K17 -  tmavý vosk K02)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bílý rustikální kredenc WHITE HOME, nábytek s patinou.

Kredenc WHITE HOME VIT 04 je stylový dřevěný nábytek s patinou, který Vás určitě zaujme nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením. Dřevěný kredenc oceníte především v interiéru jídelny, kuchyně, předsíně i obývacího pokoje.  

Kredenc WHITE HOME VIT 04 je vyrobená z borovicového masivního dřeva a ošetřena voskem v bílé či v dvoubarevné kombinaci, dle Vašeho přání.

Dřevěný kredenc se skládá ze dvou částí. První (horní) část - voskovaný příborník či vitrína, má dvoje prosklené dveře, za nimiž se nabízejí dvě police na pravé a levé straně. V prostřední části vrchní část kredence nabízí praktickou polici a šuplíky, kde si můžete dát dekorace, knihy či upomínkové předměty. Záda horní části je vyrobena rovněž ze dřeva.  

Ve spodní části kredence se pod pracovní desku nabízí tři zásuvky a policové skříňky. Zadní část komody je vyrobena ze sololitu.

Kredenc WHITE HOME VIT 04 je určena všem, kteří hledají pro své interiéry nábytek ve stylu Provence, retro nábytek, bílý venkovský a vesnický nábytek či selský nábytek.  

Kolekce WHITE HOME představuje kvalitní bílý voskovaný nábytek s patinovým efektem, u kterého se nemusíte bát, že by někdy vyšel z módy. Díky svému nadčasovému vzhledu a eleganci bude prostě stále moderní. Voskovaný nábytek má matný povrch, tudíž se nemusíte bát otisků prstů, které mohou zkazit celkový dojem i v dokonale zařízeném interiérů, neboť je velmi snadné udržet tento nábytek v dokonalé čistotě. Bělené povrchy navíc dodávají interiéru moderní charakter a neomezené limity Vaši fantazii. 

Nábytek WHITE HOME je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: