Rustikální komoda TOSKANIA bílo hnědá

Rustikální komoda TOSKANIA z masivu je stylová komoda z masivního dřeva, která je určena všem snílkům, kterým přirostla k srdci masivní nábytek, a kteří milují toskánský nábytek a toskánský styl bydlení. 

Rustikální komoda TOSKANIA z masivu je vyrobena z masivní finské borovice v bílé barvě, která rozjasní každý interiér. Horní deska je namořena do medového odstínu.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL2004/BS
15 060 Kč
Kategorie: Kolekce TOSKANIA
Kód produktu: KATPL2004/BS
Výška: 88 cm
Šířka: 140 cm
Hloubka: 43 cm
Materiál: borovicový masív
Barva: bílá-hnědá
Dodáváno: v demontu

Rustikální bílá komoda TOSKANIA z masivu.

Rustikální komoda TOSKANIA z masivu je vyrobena z masivní finské borovice a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou, která rozjasní jakékoliv interiéry vašeho domova. Horní deska je namořena do medového odstínu. Finská borovice vyniká svojí odolnosti a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.  Dna šuplíku a záda komody jsou vyrobeny z dřevovláknité desky HDF.

Rustikální komoda TOSKANIA z masivu nabízí šuplíky a skříňky s policí, pro praktické uložení všech potřebných věcí. Horní pevná deska je naopak místem, kde můžete vystavit květiny nebo své oblíbené dekorace. Za pozornost stojí kovové úchyty v dekoru starého zlata, které podtrhují toskánský styl této třídveřové komody. Komoda je opatřena systémem tichého zavírání. 

Nábytek TOSKANIA je vyroben z masivní finské borovice, které je ceněna pro svoji odolnost a nádhernou strukturu dřeva, kterou můžete cítit při každém dotyku. Nábytek je ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou anebo namořen do teplého medového odstínu, jenž propůjčí nábytku originální a nenapodobitelný vzhled.  Nábytek z kolekce TOSKANIA je ideální volbou pro světlé i tmavé interiéry.

Chcete se chcete cítit jako v malebném italském městečku, pak je náš nábytek z kolekce TOSKANIA určen právě Vám. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: