Rohová lavice SWEET HOME BAX22 pravá, s područkami

Rustikální lavice SWEET HOME s úložným prostorem je masivní lavice, která nadchne Všechny, kterým je srdci blízky styl Provence, a kteří upřednostňují nábytek s prvky venkovského stylu.

Rustikální lavice SWEET HOME s područkami je vyrobená z masivní borovice a ošetřená bílým voskem. Sedák lavice je ošetřen lakem.

Uvedená cena lavice je za 1 bm.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů DPWL 8 - 10 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWBAX22P/P/B DPWBAX22P/P/BBZL DPWBAX22P/P/BBZV DPWBAX22P/P/BDKL DPWBAX22P/P/BDKV DPWBAX22P/P/BTDV DPWBAX22P/P/BKL DPWBAX22P/P/BKV DPWBAX22P/P/BOL DPWBAX22P/P/BOV DPWBAX22P/P/BHL DPWBAX22P/P/BHV DPWBAX22P/P/BTDL Zvolte variantu
5 995 Kč
Kategorie: Stoly, židle, lavice Sweet Home
Kód produktu: DPWBAX22PRP/BH
Výška: 98 cm
Hloubka: 55 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Provedení: pravé
Výška sedu: 45 cm
Rohová lavice SWEET HOME BAX22 pravá, s područkami
Tip Výroba na míru
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Vesnická jídelní lavice SWEET HOME BAX22.

Rustikální lavice SWEET HOME je vyrobena z borovicového masivního dřeva a je ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou anebo ve dvoubarevné kombinaci (viz. Vzorník). Horní hnědé plochy mohou být ošetřeny voskem anebo lakem. Pro snazší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi.

Rustikální lavice SWEET HOME s úložným prostorem lze vyrobit dle Vašeho přání s jakoukoli požadovanou délkou.

Rustikální lavice SWEET HOME vynikne v kombinaci s jídelním stolem SWEET HOME a s jídelní židli SWEET HOME D22.

Rustikální lavice SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: