Pružinová zdravotní matrace Austin AIR LATEX 200x200 cm

Pružinová matrace AUSTIN AIR LATEX je kvalitní česká matrace tvořená s taštičkových pružin, která je vyrobena z latexové a studené pěna na ložné ploše.


Pružinová matrace AUSTIN AIR LATEX přináší hebkost a pružnost. Jádro MulitPocket s vysokou bodovou elasticitou.


2 - 4 týdny
Kód: HILAUSAILAT/200
34 300 Kč
Kategorie: Rozměr 200x200 cm
Kód produktu: HILAUSAILAT/200
Výška: 26 cm
Dodací lhůta: 4 týdny
Nosnost: 145 kg
Pružinová zdravotní matrace Austin AIR LATEX 200x200 cm
Akce Tip ČESKÝ VÝROBEK

Pružinová matrace AUSTIN AIR LATEX 200x200 cm.

Latexová a studená pěna na ložné ploše přináší hebkost a pružnost. Jádro MulitPocket s vysokou bodovou elasticitou.

Matrace z rodiny partnerských matrací Austin Air, spojující ty nejlepší materiály pro zdravý spánek. Možnost výběru široké škály ložných ploch dle individuálních požadavků. Matrace Austin Air ve stejné výšce se dají vhodně kombinovat. Základem je jádro s vysokým počtem taškových pružin– MultiPocket s vynikajícím ortopedickými vlastnostmi, vysokým komfortem spánku a odolností. Luxusní potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®

Latex AIR (strana soft). Latex, který dýchá. Třícentimetrová prodyšného a vysoce tvarovatelného antibakteriálního latexu. Perforace odvětrává pot z matrace a udržuje lůžko suché a čisté. Výborná Termoregulace, pružné pohodlí a odolnost.    • Studená pěna. Pro ještě větší pružnost ložné plochy je použita studená pěny střední tuhosti s výbornou odrazovou pružností pro snadné otáčení.
    • Studená pěna. Sendvič dvou studených pěn rozdílné tuhosti.
    • Multi Pocket. Pružinové jádro konstruované do 7 anatomických zón, precizně podpírá a kopíruje tělo v každé poloze. Robustní pěnový rám pro stabilitu konstrukce a pohodlné vstávání.
    • Kokosová deska. Roznášecí deska o výšce 1 cm z lisovaného kokosového vlákna dodává matraci tuhost, odolnost a stabilitu.
    • Potah Tencel® (60 °C). Odolný a pružný. Skvěle odvádí pot a snadno se zbavuje vlhkosti díky přírodním vláknům Tencel® Lyocell®. Je vybaven oboustranně klimatizačními vrstvami dutých vláken vysoké gramáže (400 g/m2) pro správné klima na lůžku a omezení potivosti. 

Výška matrace: 26 cm

Nosnost matrace: 145 kg

Tuhost matrace: strana soft 8/10, strana hard 9/10

Záruka a mechanický test: 7 let, 150 000x

Při koupi 2ks matrací z naší nabídky, získáte slevu 5% nebo při koupi postele a matrace získáte slevu na matraci 5%. Slevy se nesčítají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: