Pomocné chodítko pro děti Walk-o-long

Pomocné chodítko pro děti Walk-o-long je speciálně navrženo pro rodiče, kteří chtějí u svých dětí předejít nechtěným pádům spojených se získáváním dovednosti.

S Walk-o-long se bude Vaše dítě při koordinačním vývoji cítit bezpečněji, získá potřebnou důvěru a pomůže minimalizovat dětské boule, modřiny, a slzy, které jsou obvykle spojeny s výukou chůze u malých děti, jízdy na bruslích anebo na kole.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 1 týden Zvolte variantu
Kód: AMZ-AZ-408000-2 AMZ-AZ-408000-1 AMZ-AZ-408000-5 AMZ-AZ-408000-3 AMZ-AZ-408000-4 AMZ-AZ-408000-6 Zvolte variantu
399 Kč
Kategorie: Šátky na nošení dětí
Kód produktu: AMZ-AZ-408000

Walk-o-long je dětské vodítko, které je navrženo tak, aby působilo proti jednostrannému zatížení páteře dospělých, kteří učí své děti chodit, jezdit na kole nebo bruslích. Walk-o-long nejen eliminuje zatěžování ohnuté páteře, ale také napomáhá dětem k rovnováze a získání pohybové koordinace.

S Walk-o-long se děti při získávání nových dovedností cítí bezpečněji a jistěji. Také riziko zranění při pádu je při používání Walk-o-long sníženo na minimum. Používání Walk-o-long předchází také poškozování loketního kloubu, které vzniká při příliš velkém tahu za ruku či zápěstí dítěte (např. když se snažíme přitáhnout dítě při pádu nebo při chůzi do schodů, apod.).

Walk-o-long drží dítě přes hrudník a pod pažemi, na zádech je zajištěn páskem zapínaným plastovou přezkou. Pohodlí dítěti poskytuje měkká polstrovaná střední část plněná polyesterovým vláknem, bezpečí zajišťuje odolný polyesterový pásek probíhající polstrovanou částí, který na koncích tvoří držadla pro dospělého. 

Rozměry: délka 70 cm
Hmotnost: cca 0,3 kg
Materiál: mikrovlákno/polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: