Provensálský nábytek WHITE HOME

Poněvadž víme, že jste si zamilovali provensálský styl bydlení, přinášíme na naše stránky bílý provensálský  nábytek WHITE HOME vyniká prvky rustikálního stylu. Tento snový nábytek Vás přenese do romantického okolí francouzského venkova Provence. Kolekce WHITE HOME je stvořena pro ty, kteří obdivují  rustikální nábytek v jasných barvách, jenž dokáže projasnit kterýkoliv interiér domova, chaty i chalupy. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou Provensálského nábytku, který svůj francouzský šarm a jemnost může rozbalit i u Vás!

 

Kolekce WHITE HOME představuje bílý rustikální nábytek, vztahující se ke klidnému dětství a k době strávené s babičkou či dědečkem na vesnici. Při zrodu tohoto nábytku stála náklonnost ke dřevu, k přírodě a k přírodním materiálům. Celá kolekce je vyrobena z jakostního borovicového dřeva, pouze záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Díky specifickému výrobnímu procesu se nábytek WHITE HOME vyznačuje hladkou strukturou při zachování přírodní kresby dřeva. O ošetření nábytku je postaráno nanesením přírodních vosku, díky kterému tento nábytek vyniká jedinečným designem.

 

Voskovaný dřevěný nábytek si získal zálibu v kruhu opravdových milovníků dřeva. Voskovaný nábytek má půvabný a sametový lesk, jenž koluje na rozhraní matného a lakovaného povrchu. Díky voskovanému povrchu se nemusíte bát případných otisků prstů, které mohou zkazit celkový dojem i v dokonale zařízeném interiéru. Voskovaný nábytek je velmi snadné udržet v dokonalé čistotě. Vosk navíc ochraňuje nábytek proti vlhkosti, teplotám a drobnému mechanickému poškození. Bělené povrchy dodávají interiéru moderní charakter a neomezené limity Vaši fantazii při výběru vhodných doplňků do interiérů. Vintage design tomuto nábytku dodávají stylové kovové panty a kování v černé barvě, a patina, která nábytku přidává pár let života navíc, čili ho účelně postařuje.

   

Určitě také víte, že dřevěný nábytek má řadu výhod. Mezi ně patří jeho krása, která dodává eleganci a rustikální kouzlo jakémukoliv interiéru. Dále se dřevěný nábytek vyznačuje dlouhou životností, neboť jednou z výhod dřeva je jeho přirozené stárnutí. Stopy, jako jsou škrábance atd., mohou nábytek naopak vyzdvihnout a přidat mu na stylovém vzhledu. Zatřetí, je třeba připomenout fakt, že masivní dřevěný nábytek je rozhodně stabilnější než nábytek vyrobený z jiných materiálů. Díky správné údržbě může dřevěný nábytek přežívat v rodině z generace na generaci.

Pokud tady chcete svůj interiér obléknout do rustikálního stylu, provensálského či vintage stylu , nahlédněte do naši kolekce WHITE HOME, kde nabízíme  komody a truhly WHITE HOME, knihovny a skříně WHITE HOME, psací stoly WHITE HOME, vitríny a kredence WHITE HOME, stoly, židle a lavice WHITE HOME, postele a noční stolky WHITE HOME, konferenční a TV stolky WHITE HOME a police a zrcadla WHITE HOME.