Zdravotní matrace Tropico Guard Medical 24 90x200 cm

Matrace Tropico Guard Medical je kvalitní vysoká zónová matrace s 4 komfortními pocity ležení i zdravotní profilací na obou stranách.

Matrace je odolná a maximálně pružná s ortopedickými vlastnostmi, která nabídne zdravý a kvalitní spánek právě Vám.

2 - 4 týdny
Kód: HILTROPGUMED2490
10 670 Kč
Kategorie: Ložnice
Kód produktu: HILTROPGUMED2490
Výška: 24 cm
Dodací lhůta: 4 týdny
potah: Medical Concept VISCO-CLIMA
Záruka: 6 let
tuhost: 5-8
Zdravotní matrace Tropico Guard Medical 24 90x200 cm
Akce Tip ČESKÝ VÝROBEK

Luxusní matrace Tropico Guard Medical 24 cm 90x200 cm má velmi pohodlnou dvojdílnou konstrukci z paměťové pěny a dutých vláken, která je vhodná pro alergiky i astmatiky.

Polštář Antibacterial Gel v hodnotě 990 Kč zdarma jako dárek k nákupu matrace.

 

CubeCare komfortní profilace - obě strany matrace mají profilace ve tvaru kostek, vyvinutou pro zdravotní matrace. Kostky CubeCare pomáhají optimalizovat rozložení tlaku a pomáhají tak zabránit přeležení, a to dokonce i na matracích tužší konstrukce.

Nelepené jádro pro maximální hygienu a omezení pocení. Usnadnění údržby rozevřením a provětráním. Díky profilaci styčných ploch je matrace dokonale pevná.

Tužší strana matrace. Studená pěna Flexifoam® HR-XF (eXtra-Flex = zvýšená pružnost) je vzdušná a díky své pružnosti usnadňuje změnu spánkových poloh bez zvýšené námahy a narušovaného spánku. Tuhá, vzdušná. Díky konstrukci matrace s rozdílnými polovinami potahu (½ s pamětí + ½ s dutým vláknem) si otočením jádra jemně doladíte spaní (systém 4Comfort): Paměťová pěna zvýší pohodlí, klimatizační duté vlákno zvýší vzdušnost a izolaci lůžka.

Poddajnější strana matrace. Studená pěna Flexifoam® HR-XF vyšší tuhosti.

Střední část jádra je tvořena hybridní pěnou – ta je královnou odolnosti, vzdušnosti, termoregulace, pružnosti a přizpůsobivosti (proto se jí říká hybridní – kombinuje výhody všech známých pěn a latexu k tomu). Zónový tvar spojovací vlnky SpineProtector pomáhá chránit pozici páteře díky efektivní distribuci tlaku s odlišením dle tlakových bodů v zónách.

Funkční potah Medical Concept VISCO-CLIMA. Potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®.

Matraci je možné také objednat s jedním, či dvěma zpevněnými boky pro snazší vstávání.

 

Výška matrace: 24 cm

Nosnost matrace: 150 kg

Tuhost matrace: 5/6/7/8

Záruka a mechanický test: 6 let, 100 000x

Při koupi 2ks matrací z naší nabídky, získáte slevu 5% nebo při koupi postele a matrace získáte slevu na matraci 5%. Slevy se nesčítají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: