Zdravotní matrace Tropico Guard Antibacterial 20 100x200 cm

Matrace Tropico Guard Antibacterial je kvalitní zónová matrace vhodná pro alergiky i astmatiky a všechny věkové kategorie – od dětí, přes dospělé i jako matrace pro seniory, kteří potřebují zvýšenou péči o klouby.

Matrace je odolná a maximálně pružná s ortopedickými vlastnostmi, která nabídne zdravý a kvalitní spánek právě Vám.

2 - 4 týdny
Kód: HILTROPGUANTI20100
11 090 Kč
Kategorie: Ložnice
Kód produktu: HILTROPGUANTI20100
Výška: 20 cm
Dodací lhůta: 4 týdny
potah: Medical Concept
Záruka: 5 let
tuhost: 5-7
Zdravotní matrace Tropico Guard Antibacterial 20 100x200 cm
Akce Tip ČESKÝ VÝROBEK

Luxusní matrace Tropico Guard Antibacterial 20 cm 100x200 cm má velmi pohodlnou dvojdílnou konstrukci z pěny Flexifoam a hybridní pěny, která je vhodná pro alergiky i astmatiky.
 

CubeCare komfortní profilace - hybridní strana matrace je vybavena profilací CubeCare ve tvaru výkyvných 3D kostek. Vyvinuta pro zdravotní matrace. Distribuuje tlak těla rovnoměrně do jádra matrace se zřetelem na úpravu protitlaku v jednotlivých zónách. Ve výsledku tak napomáhá omezit protitlak na tělo a zabránit přeležení. A to i na matracích tužší konstrukce.

Nelepené jádro pro maximální hygienu a omezení pocení. Usnadnění údržby rozevřením a provětráním. Díky profilaci styčných ploch je matrace dokonale pevná.

Tužší strana matrace - studená pěna Flexifoam® HR-XF (eXtra-Flex = zvýšená pružnost) je vzdušná a díky své pružnosti usnadňuje změnu spánkových poloh bez zvýšené námahy a narušovaného spánku. Tuhá, vzdušná, pro milovníky klasického poležení.

Poddajnější strana matrace je tvořena hybridní pěnou vysoké objemové hmotnosti. Hybridní pěna je královnou odolnosti, vzdušnosti, termoregulace, pružnosti a přizpůsobivosti (proto se jí říká hybridní – kombinuje výhody všech známých pěn a latexu k tomu). Zónový tvar spojovací vlnky SpineProtector pomáhá chránit pozici páteře díky efektivní distribuci tlaku s odlišením dle tlakových bodů v zónách.

Funkční potah Medical Concept (60 °C) - potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®. Dvojdílná konstrukce s oboustranným prošíváním "CLIMA" s dutými vlákny pro správnou cirkulaci vzduchu a omezení pocení.

Matraci je možné také objednat s jedním, či dvěma zpevněnými boky pro snazší vstávání.

 

Výška matrace: 20 cm

Nosnost matrace: 140 kg

Tuhost matrace: 5/7

Záruka a mechanický test: 5 let, 80 000x

Při koupi 2ks matrací z naší nabídky, získáte slevu 5% nebo při koupi postele a matrace získáte slevu na matraci 5%. Slevy se nesčítají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: