Zdravotní matrace Tropico Guard Air Hybrid 24 160x200 cm

Matrace Tropico Guard Air Hybrid je kvalitní vysoká zónová matrace s výraznějším rozdílem v tuhosti stran.

Matrace je odolná a maximálně pružná s ortopedickými vlastnostmi, která nabídne zdravý a kvalitní spánek právě Vám.

2 - 4 týdny
Kód: HILTROPGUAH24160
24 200 Kč
Kategorie: Ložnice
Kód produktu: HILTROPGUAH24160
Výška: 24 cm
Dodací lhůta: 4 týdny
potah: Medical Concept Plus VISCO-CLIMA
Záruka: 7 let
tuhost: 7-8
Zdravotní matrace Tropico Guard Air Hybrid 24 160x200 cm
Akce Tip ČESKÝ VÝROBEK

Luxusní matrace Tropico Guard Air Hybrid 24 cm 160x200 cm má velmi pohodlnou dvojdílnou konstrukci z paměťové pěny a dutých vláken, díky které odlehčí během spánku vašim kloubům. Matrace je antialergická.

Polštář Antibacterial Gel v hodnotě 990 Kč zdarma jako dárek k nákupu matrace.

 

Hybridní pružná pěna HY - nejodolnější pěna všech dob. Spojuje výhody studené pěny (vzdušnost + pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a paměťové pěny (přizpůsobivost). Profilace s funkcí zvýšené schopnosti odvádět z jádra vzdušnou vlhkost. Vysoký objem cca 40 kg/m³.

Hybridní pružná pěna HY Blue - tužší varianta hybridní pěny. Střední vrstva dodává matraci přirozenou tuhost. Je spojená s měkčí stranou pomocí technologie Spine Protector - 5 zónový hřebenový zámek bez použití lepidel. Vysoký objem cca 40 kg/m³.

Citlivé výztuhy v oblasti pánve a ramen. Ramenní zóny citlivě upravují tuhost, což oceníte zejména při spánku na boku. V oblasti pánve je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmotnosti. Je zároveň šetrná ke kyčelním kloubům.

Tužší strana z pěny Flexifoam®. Za studena tvářená polyuretanová pěna, vyráběná pod kontrolovaným tlakem pro stabilní kvalitu a výdrž. Její předností je vzdušnost, pružnost a lehkost. Má podobné vlastnosti, jako studená pěna.

Funkční potah Medical Concept Plus VISCO-CLIMA. Potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®.

  • Dvojdílná konstrukce: 1/2 potahu s paměťovou pěnou (pratelná na 30 °C); 1/2 potahu s dutými vlákny (pratelná na 60 °C). Odolné šití overlock. Ventilační 3D mřížka s funkcí Thermo Control.
  • Paměťová (visco) pěna v potahu. Pohodlí, kopírování těla, odlehčení kloubů a relaxace. Vyrobena za použití přírodních surovin: antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě.

Matraci je možné také objednat s jedním, či dvěma zpevněnými boky pro snazší vstávání.

 

Výška matrace: 24 cm

Nosnost matrace: 150 kg

Tuhost matrace: 7/8

Záruka a mechanický test: 7 let, 150 000x

Při koupi 2ks matrací z naší nabídky, získáte slevu 5% nebo při koupi postele a matrace získáte slevu na matraci 5%. Slevy se nesčítají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: