Matrace zdravotní Swisslab Active 30 90x200 cm

Matrace Swisslab Active je kvalitní oboustranná robustní matrace vyšší nosnosti.

Matrace se díky paměťové a unikátní GelTouch pěně skvěle přizpůsobuje tělu ve všech režimech spánku a zaručí vám maximální pohodlí.

2 - 4 týdny
Kód: HILSWISACT3090
16 490 Kč
Kategorie: Ložnice
Kód produktu: HILSWISACT3090
Výška: 30 cm
Dodací lhůta: 4 týdny
potah: Thermo
Záruka: 8 let
tuhost: 6-8
Matrace zdravotní Swisslab Active 30 90x200 cm
Akce Tip ČESKÝ VÝROBEK

Luxusní matrace Swisslab Active 30 cm 90x200 cm je oboustranná pohodlná matrace s měkčí a tužší stranou, která má vyšší nosnost.

Paměťová pěna (strana soft) při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla, což zaručuje optimální přizpůsobení matrace při všech režimech spánku.

Hybridní pěna (strana hard) nejodolnější pěna všech dob. Masivní vrstva pružné, a zároveň poddajné hybridní pěny přináší mimořádné pohodlí a perfektní podepření těla ve všech spánkových polohách.

Studená pěna - vynikající prodyšnost díky otevřenější buněčné struktuře, nízké povrchové teplotní napětí (nepřehřívá). Vysoká odrazová pružnost, zvýšená tuhost a odolnost.

Matrace Swisslab Active je vyvinuta na profilaci v oblasti ramen, což znamená, že omezí tlak a ochrání ramenní klouby při spánku na boku.

Potah Thermo (60 °C). Jedinečný termoregulační potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® (32 %) s 3D paropropustnou mřížkou udržuje stabilní teplotu lůžka. Perfektní volba proti pocení. Potah je příjemný na dotek a velmi odolný. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

THERMO AIR CONTROL Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

Hustota a pružnost použitých materiálů pracují tak aby se jednotlivé strany při použití neovlivňovaly. Díky této konfiguraci matrace vyniká vyšším rozdílem tuhosti jednotlivých ložných ploch. Principem konstrukce je získání vysokého a stabilního výkonu matrace po celou dobu její životnosti.

Výška matrace: 30 cm

Nosnost matrace: 145 kg

Tuhost matrace: obě strany 6/8

Záruka a mechanický test: 8 let, 150 000x

Při koupi 2ks matrací z naší nabídky, získáte slevu 5% nebo při koupi postele a matrace získáte slevu na matraci 5%. Slevy se nesčítají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: