Matrace POLARGEL SUPERIOR

Matrace POLARGEL SUPERIOR je celopěnová matrace, jejíž jádro tvoří chladivá pěna POLARGEL a odolná pěna ELIOCELL. Matrace je dostatečně pevná, aby poskytla bezproblémovou podporu vyšší váze, a to až do 190 kg.


Matrace je opatřená snímatelným a pratelným potahem ALOE VERA.


Rozměry matrace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny Zvolte variantu
Kód: MAT/POLSUP-9 MAT/POLSUP-1 MAT/POLSUP-2 MAT/POLSUP-3 MAT/POLSUP-4 MAT/POLSUP-5 MAT/POLSUP-6 MAT/POLSUP-7 MAT/POLSUP-8 Zvolte variantu
7 690 Kč 7 690 Kč 7 690 Kč 9 400 Kč 11 270 Kč 13 190 Kč 15 060 Kč 16 910 Kč 18 790 Kč od 7 690 Kč
Kategorie: Matrace
Kód produktu: MAT/POLSUP
Výška: 20 cm
Délka: 200 cm
Termín dodání: 4 týdny
potah: ALOE VERA
Záruka: 5 let
tuhost: 5
Anatomických zón: 7

Pěnová matrace POLARGEL SUPERIOR


Pěnová matrace POLARGEL SUPERIOR je matrace s největší nosností na trhu. Je určená pro maximální zátěž 190 kg. Jádro je vyrobené ze značkové pěny ELIOCELL s prořezy v oblasti ramen. Vrchní část matrace tvoří chladivá a svěží pěna POLARGEL, která je vysoce elastická, maximálně komfortní a prodyšná.


Líná pěna POLARGEL (šedá vrstva) je zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele pěna měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu.


Eliocell (světle modrá vrstva) zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem, je zárukou vašeho zdravého spaní. KOMFORTNÍ PĚNA je nový vývojový stupeň vycházející z ELIOCELL pěn, který při zachovaní dlouhé životnosti, poskytuje o poznání vyšší stupeň komfortu. 


Pěnová matrace POLARGEL SUPERIOR je opatřená snadno snímatelným potahem ALOE VERA prošitým PES vláknem, který lze prát do 60°C.


Matrace je vhodná na pevné i polohovatelné lamelové rošty nebo na pevnou podložku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: