Matrace NATURA HYDROLATEX T3 100x200 cm

Taštičková matrace NATURA HYDROLATEX T3 je velmi luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, která skýtá dokonalou oporu celému tělu. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami, které jsou uložené v netkané textilii.Taštičková matrace NATURA HYDROLATEX T3 je opatřena potahem ORGANIC COTTON, který je vyroben z bavlny, díky ní je potah příjemný a komfortní.

2 - 4 týdny
Kód: MAT/NHLT3/100
12 540 Kč
Kategorie: Rozměr 100x200 cm
Kód produktu: MAT/NHLT3/100
Výška: 27 cm
Termín dodání: 4 týdny
potah: Cotton organic
Záruka: 5 let
tuhost: 3
Anatomických zón: 7

Taštičková matrace NATURA HYDROLATEX T3


Taštičková matrace NATURA HYDROLATEX T3 je velmi luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, která skýtá dokonalou oporu celému tělu. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami, které jsou uložené v netkané textilii. V kombinaci s luxusní, perforovanou pěnou hydrolatex je zaručena vynikající vzdušnost matrace, což je zárukou zdravého a komfortního spánku. Chráničem pružiny je Seacelové vlákno.Vrchní a spodní deska je z pěny HYDROLATEX. Matrace je dvoutuhostní - střední a tvrdší tuhost. Středně tvrdá deska má chranič pružiny z přírodního SEACELL vlákna. Tvrdší deska má chránič pružiny z přírodního kokosového vlákna.


Taštičková matrace NATURA HYDROLATEX T3 je opatřena potahem Organic Cotton, kerý je vyroben z bavlny, což je celosvětově nejoblíbenější tkanina. Díky ní je potah příjemný, komfortní, hypoalergenní, nedráždí pokožku a nevyvolává alergie. V potahu Organic Cotton je použita přírodní bavlna využita jak v látce, tak i v proševu.Potah je lehce snímatelný díky zipu na dvě poloviny a pratelný na 60°, díky tomu Vám zajistí snadnou hygienickou údržbu a čistotu.


Matrace je vhodná na pevné lamelové rošty nebo na pevnou podložku.


Taštičková matrace NATURA HYDROLATEX T3 nabízíme i ve verzi Matrace NATURA HYDROLATEX T4 s nosností do 150 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: