Matrace JUNIOR RELAX 16 100x200 cm

Matrace JUNIOR RELAX 16 je kvalitní oboustranná matrace určena výhradně pro děti. Nevyprofilované, nevyzonované ložné plochy jsou žádoucí právě pro děti.


Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem STANDARD, který je navíc příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah.


Matraci JUNIOR RELAX nabízíme ve výšce 13, 16 nebo 20 cm. 

2 - 4 týdny
Kód: MAT/JR16100
5 000 Kč
Kategorie: Rozměr 100x200 cm
Kód produktu: MAT/JR16100
Výška: 16 cm
Délka: 200 cm
tuhost: tužší strana
Termín dodání: 4 týdny
potah: STANDARD
Záruka: 2 roky
měkčí strana: 2/5

Matrace JUNIOR RELAX 16 100x200 cm


Pěnová matrace JUNIOR RELAX 16 je matrace s rozdílnou tuhosti každé strany. Vrchní vrstvu tvoří líná pěna ELIOCELL o hustotě 28 kg/m³ a spodní vrstvu tvoří tatáž pěna o hustotě 25 kg/m³. Příjemná tuhost zaručí dobrou oporu páteře a kvalitní spánek. Středový profil zaručuje dostatečné odvětrání jádra.


Líná pěna Eliocell zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem, je zárukou vašeho zdravého spaní. KOMFORTNÍ PĚNA je nový vývojový stupeň vycházející z ELIOCELL pěn, který při zachovaní dlouhé životnosti poskytuje o poznání vyšší stupeň komfortu.


Potah STANDARD prošitý s PES vláknem je lehce snímatelný a pratelný na 60°C. Splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: