Matrace CUREM C 7000 XD 25 200x200 cm

Luxusní zdravotní matrace CUREM C 7000 XD s ventilačním jádrem z pěny Curemfoam představuje dokonalý a relaxační spánek i odpočinek pro Vaše tělo a mysl. Špičkové ortopedické vlastnosti a celkově zvýšená tuhost – vlastnosti, které předurčují matraci k využití do jakékoliv postele.

 

 

4 týdny
Kód: HILCURC7000XD25200
45 740 Kč
Kategorie: Matrace
Kód produktu: HILCURC7000XD25200
Výška: 25 cm
Termín dodání: 4 týdny
Záruka: 10 let
tuhost: 5/6

Luxusní ortopedická matrace CUREM C 7000 XD 25 cm 200x200 cm.

 

Luxusní zdravotní visco matrace CUREM C 7000 XD je velmi kvalitní matrace se zvýšenou odolností a pružností, která je vhodná i pro alergiky. Jako jediný z celé řady je tvořen čtyřmi vrstvami, které vám během spánku zajistí absolutní pohodlí a uvolnění.

Najděte si cestu k dokonalé regeneraci společně s matrací Curem. Model C 7000 XD je jako jediný z celé řady tvořen čtyřmi vrstvami, které vám během spánku zajistí absolutní pohodlí a uvolnění. Výjimečnost mu dodává pěna XDURA s mimořádnými vlastnostmi, jakými jsou extra pružnost, vysoká houževnatost a skvělá termoregulace. Je vhodnou volbou pro ty, kdo se více potí. Matrace disponuje také zvýšenou nosností 150 kg

SPECIÁLNÍ KONSTRUKCE PRO DOKONALÝ SPÁNEK

  • Contour XDURA® XD 58 kg/m3

  • Super Soft VISCO 50 kg/m3

  • Super Volume VISCO 85 kg/m3

  • Base Master CUREMFOAM TM

  • Pratelný potah CUREM CRISS-CROSS

 

Celé jádro je v tomto případě složené ze speciálně zvolené kombinace čtyř vrstev prémiových pěn, které jako celek starostlivě zajistí maximum pro váš odpočinek. Nejvyšší funkčnost a komfort doladí pratelný potah s obsahem přírodních vláken. 

Ložnou plochu tvoří super odolná a super prodyšná hybridní pěna XDURA, která ve světě spaní těžko hledá konkurenci. V pružnosti, termoregulaci, vzdušnosti a mechanické výdrži překonává všechny dosud používané pěny (vykazuje násobně vyšší životnost a prodyšnost než studené pěny). Představuje nejvhodnější řešení pro ty, kdo se více potí, a přitom hledají pružné pohodlí a komfort paměťových pěn.

Další vrstva dokresluje celkové pohodlí a uvolňuje napětí svalů. Jedná se o vysoce jemnou paměťovou pěnu CuremfoamTM Super Soft Visco 50 kg/m3. 

Předposlední vrstvou je antibakteriální paměťová pěna velmi vysokého objemu CuremfoamTM Super Volume Visco 85 kg/m3, která podporuje celkový pocit odlehčení, ale zároveň tělo přirozeně podpírá. 

Základnou je profilované 7- zónové ortopedické jádro. Jeho hlavním úkolem je matraci dodat vzdušnost, odrazovou pružnost a v neposlední řadě také přirozenou tuhost, kterou chytře optimalizuje profilace Curem-Core podle zatížení.

 

Potah Criss-Cross přesně kopíruje tvar matrace a křivky vašeho těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Díky zipu na spodní straně matrace je snadné dvoudílný potah sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou Anti-Slip (pratelná na 40 °C) - matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních.

Alergici uvítají mimo snadné údržby také úpravu vláken technologií Saniguard, která potlačuje výskyt bakterií, pachu a plísní, čímž výrazně redukuje výskyt roztočů a většiny dalších nežádoucích alergenů.

 

OPTIMÁLNÍ TUHOST PRO KAŽDÉHO 

Všechny paměťové pěny CuremfoamTM disponují inteligentní technologií IQcomfort, která optimálně přizpůsobí tuhost přímo vaší hmotnosti. 

 

 

Výška matrace: 25 cm

 

Nosnost matrace: 150 kg

 

Tuhost matrace: 5/6

 

Záruka: 10 let

 

 

Při koupi 2ks matrací z naší nabídky, získáte slevu 5% nebo při koupi postele a matrace získáte slevu na matraci 5%. Slevy se nesčítají.

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: