Matrace AIRSPRING POLARGEL

Pěnová matrace AIRSPRING POLARGEL je exkluzivní pěnová matrace, jejíž jádro tvoří pěnové pružiny ELIOCELL.


Matrace je opatřená snímatelným a pratelným potahem LYOCELL.


Pěnová matrace AIRSPRING POLARGEL nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky, kteří si oblíbili klasické taštičkové matrace pro jejich komfort a vlastnosti dobrého odvětrávání.


Rozměry matrace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny Zvolte variantu
Kód: MAT/AIRPO-10 MAT/AIRPO-1 MAT/AIRPO-2 MAT/AIRPO-3 MAT/AIRPO-9 MAT/AIRPO-4 MAT/AIRPO-5 MAT/AIRPO-6 MAT/AIRPO-7 MAT/AIRPO-8 Zvolte variantu
9 960 Kč 9 960 Kč 9 960 Kč 12 180 Kč 13 410 Kč 14 620 Kč 17 060 Kč 19 500 Kč 21 910 Kč 24 350 Kč od 9 960 Kč
Kategorie: Matrace
Kód produktu: MAT/AIRPO
Výška: 25 cm
Délka: 200 cm
Termín dodání: 4 týdny
potah: LYOCELL
Záruka: 5 let
tuhost: 4 a 5
Anatomických zón: 7

Pěnová matrace AIRSPRING POLARGEL.


Pěnová matrace AIRSPRING POLARGEL je velmi kvalitní pěnová matrace, jejíž jádro tvoří pěnové pružiny ze značkové pěny ELIOCELL. Vrchní profil tvoří viscoelastická pěna (líná pěna) POLARGEL a pěna NIGHTFLY. Spodní profil je tvořen antibakteriální pěnou SANITIZED.


Líná pěna POLARGEL (zelená vrstva) je zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele pěna měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu.


Nightfly (černá vrstva) je pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování. Jedná se o materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity. Tím je zajištěna optimální opora páteře. Pěna NIGHTFLY vyniká komfortem a vysokou odolností vůči deformacím 


Eliocell (modrá vrstva) zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem, je zárukou vašeho zdravého spaní. KOMFORTNÍ PĚNA je nový vývojový stupeň vycházející z ELIOCELL pěn, který při zachovaní dlouhé životnosti, poskytuje o poznání vyšší stupeň komfortu. 


Sanitized (červená vrstva) je antibakteriální pěna, která chrání matraci před houbami, plísněmi a zaručí tak její delší životnost a lepší prostředí pro spánek.


Pěnová matrace AIRSPRING POLARGEL je opatřená snímatelným potahem LYOCELL prošitým PES vláknem, který lze prát do 60°C.


Matrace je vhodná na pevné lamelové rošty nebo na pevnou podložku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: