Malý konferenční stolek BELLUNO Elegante z masivu bílý

Rustikální konferenční stolek BELLUNO Elegante je stylový stolek z masivního dřeva, který je vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Nábytek kolekce BELLUNO Elegante je vyroben ze dřeva finské borovice, která představuje ekologické dřevo a je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi provensálský nábytek.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL029B
6 389 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATPL029B
Výška: 48 cm
Šířka: 70 cm
Délka: 70 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů
florencie 27
Akce
ZDARMAZDARMA

Malý konferenční stolek BELLUNO Elegante z masivu.

Rustikální konferenční stolek BELLUNO Elegante z masivu je vyroben z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Konferenční stolek BELLUNO Elegante je stylový stolek, který vám může posloužit jako stolek nebo jako praktická odkládací plocha v domácnosti. Přírodní dřevo, ze kterého je stolek vyroben, dodává neopakovatelnou atmosféru interiéru.

Bílý konferenční stolek reprezentuje provensálský styl, který se projevuje v detailech jako jsou ozdobné vyřezávání nebo kovové úchyty, ale i ozdobná deska. Kolekce BELLUNO Elegante nabízí i další barevné možnosti stolku a provedení. Konferenční stolek je vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: