Kredenc PROVENCE R1P z masivu

Provensálská kredenc z masivu PROVENCE je stylová vesnická kredenc, která s sebou přináší i svěží závan francouzského venkova.

Masivní kredenc PROVENCE je vyrobena z masivního bukového dřeva a ošetřena šedomodrou či bílou akrylovou barvou. Vrchní deska je vyrobená z masivního dubového dřeva a ošetřena olejem. 

Nábytek PROVENCE pro snové interiéry s příchutí francouzského venkova.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů
Kód: NATSTR1P/S
34 760 Kč
Kategorie: Kolekce PROVENCE
Kód produktu: NATSTR1P
Výška: 195 cm
Hloubka: 45/38
Šířka: 160 cm
Materiál: bukový masiv / dubový masiv (deska)
Dodáváno: v celku

Masivní kredenc PROVENCE.

Břízová kredenc PROVENCE je spojením bukového a dubového dřeva. Dubové dřevo (horní deska) je ošetřeno olejem a bukové dřevo je ošetřeno akrylovou barvou v šedomodré či bílé barvě. Šuplíky jsou bez pojezdů. Možnost objednání se systémem tichého dovírání (u šuplíků) - cena na dotaz.

Nábytek Provence je možno vyrobit na zakázku, dle Vámi požadovaných rozměrů. Pro bližší informace pište prosím na info@nabytekvkostce.cz

Kolekce PROVENCE. To je stylový, vkusný a jemný nábytek v oblíbeném francouzském stylu. Tento masivní nábytek PROVENCE je vyroben z masivního bukového dřeva a je ošetřen akrylovou barvou v bílé či šedomodré barvě. Horní hnědé části jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva a jsou ošetřeny olejem. Spojením těchto dvou materiálů jsme docílili opravdu velmi efektivního vzhledu, který hned tak někdo nepřehlédne. 

Nechte se inspirovat realizací našich spokojených zákazníků!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: