Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Konferenční stolek MIRABELA mango s potiskem

Originální kulatý kávový stolek MIRABELA o průměru 55 cm přináší do interiéru neotřelý designový prvek. Výrazná deska z masivního mangového dřeva je zdobena stylovým botanickým potiskem, který v kombinaci se štíhlou černou kovovou podnoží vytváří dokonalou souhru přírodního materiálu a moderního industriálního stylu.

2 - 4 týdny
Kód: AKM1008761
2 053 Kč Měrná cena:
Kategorie: Kulaté konferenční stolky
Výška: 50 cm
Materiál: Kov, Mango masiv
Hmotnost: 7 kg
Průměr: 55 cm

Konferenční stolek MIRABELA zaujme svou unikátní horní deskou vyrobenou z masivního mangového dřeva, které je známé svou tvárností, teplou kresbou a vysokou odolností. Deska je zjemněna dekorativním potiskem s motivem listů, který zvýrazňuje přírodní strukturu dřeva a dodává stolku osobitý umělecký charakter. Stabilitu zajišťuje štíhlá, ale pevná kovová podnož ošetřená černým práškovým lakem, jež poskytuje spolehlivou oporu a vytváří elegantní vizuální kontrast.

Deska z masivního mangového dřeva s originálním potiskem pro jedinečný vzhled

Pevná kovová podnož v černém práškovém laku zaručující stabilitu a odolnost

 

Praktické využití v interiéru

Díky kompaktnímu rozměru ø 55 cm a výšce 50 cm je tento odkládací stolek mimořádně univerzální a snadno přemístitelný. Skvěle poslouží jako kávový stolek k pohovce, odkládací stolek na čtení k křeslu nebo jako stylový noční stolek v ložnici. Kruhový tvar je ideální do menších prostor, kde opticky nezabírá místo a usnadňuje pohyb okolo nábytku.

💡 Tip z praxe: Kulatý stolek s potiskem je perfektní volbou do rohů místností nebo k solitérním křeslům, kde vytvoří útulný čtenářský či relaxační koutek.

 

Kombinace a alternativy na míru

Stolek MIRABELA doporučujeme kombinovat s nábytkem z přírodního masivu, čalouněnými křesly v zemitých či zelených tónech a kovovými doplňky v černé barvě. V případě dotazů ohledně péče o mangové dřevo či dopravy nás kontaktujte na info@nabytekvkostce.cz.

💡 Tip z praxe: Pro zachování krásy botanického potisku a dřeva doporučujeme při podávání horkých nápojů používat stylové podtácky a povrch otírat pouze lehkým navlhčeným hadříkem.

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů