Komoda z masivu Klasik Ester 09P hl. 46 cm

Komoda z masivu Ester 09P je klasická komoda či prádelník z masivní borovice, kterou si oblíbíte díky prostorným šuplíkům a kvalitnímu zpracování.


Komoda z masivu Ester 09P je vyrobena z masivní borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.


1 - 4 týdny
Kód: MRR09P/BZL
8 880 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR09P
Výška: 122 cm
Hloubka: 46 cm
Šířka: 84 cm
Dodací lhůta: 1 - 4 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu Ester 09P z masivní borovice.


Komoda z masivu Ester 09P je velká a prostorná skřínka se šuplíky vhodná do ložnice i předsíně. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (standartně jsou 2 cm).


Komoda z masivu Ester 09P nabízíme i s hloubkou komody 42 cm. - Komoda z masivu Klasik Ester 09 42 cm.


Komoda z masivu Ester 09P patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: