Komoda z masivu Klasik Erika 06 hl.46 cm

Komoda z masivu Klasik Erika 06P klasická komoda či prádelník z masivní borovice, kterou si oblíbíte díky prostorným šuplíkům a kvalitnímu zpracování.


Komoda z masivu Klasik Erika 06P je vyrobena z masivní borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

1 - 4 týdny
Kód: MRR06P/BZL
9 270 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR06P
Výška: 122 cm
Hloubka: 46 cm
Šířka: 84 cm
Dodací lhůta: 1 - 4 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní
erika
ZDARMAZDARMA

Komoda z masivu Klasik Erika 06P z masivní borovice.


Komoda z masivu Erika 06P je velmi velká a prostorná skřínka vhodná do ložnice. Objemné šuplíky jsou na kovových pojezdech. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Komoda z masivu Erika 06P nabízíme i s hloubkou komody 42 cm - Komoda z masivu Klasik 06 Erika hl.42. cm.


Komoda z masivu Erika 06P patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cmPři výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: