Komoda z masivu Klasik Alenka 03 hl. 46 cm

Komoda z masivu Klasik Alenka 03 je klasická komoda či prádelník z masivní borovice, kterou si oblíbíte díky prostorným šuplíkům a kvalitnímu zpracování.


Komoda z masivu Klasik Alenka 03 je vyrobena z masivní borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.


MRR 3-5 týdny
Kód: MRR03P/BZL
9 649 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR03P
Výška: 101 cm
Hloubka: 46 cm
Šířka: 84 cm
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní
alenka
ZDARMAZDARMA

Komoda z masivu Klasik Alenka 03 z masivníí borovice.


Komoda z masivu Alenka 03 je velmi velká a prostorná kombinovaná komoda vhodná do ložnice. Šuplíky jsou na kovových pojezdech. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Komoda z masivu Alenka 03 nabízíme i s hloubkou 42 cm - Komoda z masivu Klasik Anetka 03 hl. 42 cm.


Komoda z masivu Alenka 03 patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cmPři výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: