Komoda z masivu Klasik 25 Zuzana

Komoda z masivu Klasik 25 Zuzana z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 25mm.

MRR 3-5 týdny
Kód: MRR25/BZL
14 536 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 50 kg
Kód produktu: MRR25
Výška: 75 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 165 cm
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní
KD 54
ZDARMAZDARMA

Komoda z masivu 25 Zuzana je velmi velká a prostorná. Komoda Zuzana je neprodávanější komodou z kolekce Klasik. Objemné šuplíky jsou na kovových pojezdech.  


Komoda z masivu 25 Zuzana patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 25mm, oproti běžným 18 mm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: