Komoda z masivu Klasik 16 Jindřiška hl. 42 cm

Komoda z masivu 16 Jindřiška z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

MRR 3-5 týdny
Kód: MRR16/BZL
10 155 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 50 kg
Kód produktu: MRR16
Výška: 75 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 125 cm
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu 16 Jindřiška z masivního dřeva.


Komoda z masivu 16 Jindřiška je velmi velká a prostorná. Komoda Jindřiška je komoda z kolekce Klasik s mnoha prostornými šuplíky a skřínkou s policí. Objemné šuplíky jsou na kovových pojezdech. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Komoda z masivu 16 Jindřiška  nabízíme i s hloubkou komody 46 cm - Komoda z masivu Klasik 16P Jindřiška hl. 46 cm.


Komoda z masivu 16 Jindřiška patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: