Komoda z masivu Amálka 04 hl.42 cm

Komoda z masivu Amálka 04 je velmi prostorná skřínka se šuplíky. Komoda z masívu Amálka z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

2 - 4 týdny
Kód: MRR04/BZL
5 850 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR04
Výška: 75 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 85 cm
Dodací lhůta: 1 - 4 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu Amálka 04 z masivní borovice.

Komoda z masivu Amálka 04 je velmi velká a prostorná skřínka se šuplíky vhodná do ložnice i předsíně. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).

Komoda z masivu Amálka 04 nabízíme i s hloubkou komody 46 cm - Komoda z masivu Amálka 04 46 cm.

Komoda z masivu Amálka 04 patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Komoda Amálka je dodávána vcelku - tedy smontována. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva. 

Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: