Komoda z masivu 38 Hana

Komoda z masivu 38 Hana je velmi oblíbená vysoká skřínka se dvěma šuplíky a skřínkou s policí. Tuto komodu nabízíme i v menším provedení a to komodu 44 Kora. 


Komoda Hana z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

1 - 3 týdny
Kód: MRR38/BZL
5 190 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 25 kg
Kód produktu: MRR38
Výška: 125 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 45 cm
Dodací lhůta: 1 - 3 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu 38 Hana.


Komoda z masivu 38 Hana je velmi vysoká skřínka vhodná do ložnice. Šuplíky jsou na kovových pojezdech.  V nabídce naleznete taktéž širokou komodu ve stejné výšce komodu Laura . Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Komoda z masivu 38 Hana patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm.  Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.


Úchyty nábytku kolekce Klasik jsou dřevěné, ale v případě zájmu lze dodat i s kovovými úchyty, kde cena za jeden úchyt je 40kč.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: