Knihovna BELLUNO Elegante z masivu bílá-dub

Rustikální knihovna BELLUNO Elegante je stylová knihovna z masivního dřeva, která je vhodná do Vaší ložnice, pracovny nebo obývacího pokoje. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Nábytek kolekce BELLUNO Elegante je vyroben ze dřeva finské borovice, která představuje ekologické dřevo a je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi provensálský nábytek.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL007B/D
9 989 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATPL007B/D
Výška: 190 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 45 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů
florencie 12
Akce
ZDARMAZDARMA

Knihovna BELLUNO Elegante z masivu.

Rustikální knihovna BELLUNO Elegante z masivu je vyrobena z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Knihovna BELLUNO Elegante z masivu je celodřevěná policová knihovna, která poskytne bezpečný úkryt pro vaše oblíbené knihy či dekorační předměty. Knihovna Belluno elegant je nadčasová a velmi stylová dřevěná skříň na knihy, která nabízí dostatek úložného prostoru. A co víc, její nastavitelné police vám dávají možnost navrhnout, jak bude vaše dřevěná knihovna vypadat.

Otevřená knihovna je vybavena pěti policemi, z nichž čtyři jsou polohovatelné . Toto řešení vám umožňuje rozhodnout, jak bude stojan vypadat. Jedna z polic má pevnou polohu, protože to zajišťuje pevnost celé konstrukce. Otevřené police jsou dobrým místem pro ukládání knih nebo novin, stejně jako věcí, které sbíráte.

Bílá knihovna reprezentuje provensálský styl, který se projevuje v detailech jako jsou ozdobné vyřezávání nebo ozdobná deska. Kolekce BELLUNO Elegante nabízí i další barevné možnosti knihovny. Knihovna je vhodná do Vaší ložnice, obývacího pokoje nebo pracovny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: