Jídelní stůl BELLUNO Elegante z masivu bílý-dub

Rustikální jídelní stůl BELLUNO Elegante je stylový stůl z masivního dřeva, který je vhodný do Vaší jídelny nebo kuchyně. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Nábytek kolekce BELLUNO Elegante je vyroben ze dřeva finské borovice, která představuje ekologické dřevo a je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi provensálský nábytek.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL022B/D
13 689 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATPL022B/D
Výška: 75 cm
Šířka: 93 cm
Délka: 150-197 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů
florencie 11
Akce
ZDARMAZDARMA

Jídelní stůl BELLUNO Elegante z masivu.

 

Rustikální jídelní stůl BELLUNO Elegante z masivu je vyroben z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Borovicový stůl BELLUNO Elegante je vhodnou volbou pro minimalisty, kteří milují klasický nábytek. Jedná se o bílý stůl s dřevěnou deskou, který je ideální do každé domácnosti díky možnosti rozkládání. Jídelní stůl Belluno je stůl s nástavcem, což znamená, že jeho rozměry lze kdykoli změnit. Velmi jednoduchý mechanismus zvládne obsluhovat jedna osoba, protože zatažením za jednu stranu desky stolu se automaticky otevře strana druhá. Uvnitř stolu je náhradní deska, která zvětšuje prostor stolu o téměř 50 cm. Přírodní dřevo, ze kterého je stůl vyroben, dodává neopakovatelnou atmosféru interiéru.

Bílý jídelní stůl reprezentuje provensálský styl, který se projevuje v detailech jako jsou ozdobné vyřezávání nebo ozdobná deskaKolekce BELLUNO Elegante nabízí i další barevné možnosti stolu. Jídelní stůl je vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo jídelny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: