Houpací síť Moskito traveller PRO

Houpací síť Moskito tlaveller PRO je outdoorová hamaka určena pro všechny milovníky cestovaní, dobrodružství a trampování, kteří nechtějí být při své denní dávce relaxace vyrušování obtížným hmyzem. Výhodou je její dvojí použití, pokud nebude třeba  moskytiéru použít, stačí, když síť obrátíte naruby a získáte klasickou houpací síť.


Nenechte se omezovat!

1 týden
Kód: AMZ-AZ-1030210
1 349 Kč
Kategorie: Houpací sítě a křesla
Kód produktu: AMZ-AZ-1030210
Hmotnost:
6 kg: 19
Materiál: 100 % polyester
Nosnost: 150 kg
Plocha k ležení: 220x140 cm

Houpací síť Moskito tlaveller PRO je jediná outdoorová houpací síť na trhu, která kombinuje výhodu mechanické ochrany proti hmyzu (moskytiéra) s chemickou bariérou (impregnace Tanatex). Tkanina lehací plochy i samotná moskytiéra jsou impregnovány přípravkem Tanatex. Impregnace dlouhodobě odpuzuje hmyz, jako jsou například komáři, moskyti, klíšťata, mravenci, roztoči. Látka Tanatex je naproti tomu nedráždivá a zdravotně nezávadná pro člověka, nezapáchá, odolává vyšším teplotám a odolá až 50 pracím cyklům.


Houpací síť Moskito tlaveller PRO je určena pro jednoho cestovatele, kterému poskytne její zvětšená lehací plocha dostatek prostoru. Její předností je moskytiéra, která je na zipové uzavírání. Pokud nebude třeba moskytiéru použít, získáte otočením na rubovou stranu síť klasickou.


Síť je balena ve váčku ze stejného materiálu a ve stejné barvě jako síť.


K této houpcí síti doporučujeme stanový přístřešek Jungle set pro, který ochrání Vás i Vaši síť proti slunci a dešti.


Polštáře nejsou součástí balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: