Dubový stůl CASERTA 200x100 cm kovové nohy

Dubový stůl CASERTA 200x100 cm je velmi masivní jídelní stůl z dubového masivu, který je skvělou volbou pro všechny milovníky krásného a pevného a kvalitního nábytku.

Dubový stůl CASERTA 200x100 cm se náramně se hodí do jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje v loftovém stylu.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATCASERTA100X200
26 070 Kč
Kategorie: Stoly z masivu
Materiál: Dubový masiv /kov
Výška: 75 cm
Šířka: 100 cm
Délka: 200 cm
Povrchová úprava: Olej

Dubový jídelní stůl CASERTA 200x100 cm 

Dubový stůl CASERTA 200x100 cm kombinuje stylový design a funkčnost, je dokonalou volbou pro moderně zařízenou kuchyň, jídelnu či obývací pokoj. Svou konstrukcí, která kombinuje masivní dubovou desku s černými kovovými nohami skvěle doplní loftové, modernistické a minimalistické interiéry.

Masivní dubový stůl Caserta 200x100 díky své velikosti a dostatku prostoru úžasně poslouží při rodinných večeřích či při posezeních s přáteli. Materiál použitý na výrobu stolu je prvotřídní kvality, takže se nábytek stává robustním a odolným vůči poškození a poskytuje tak spolehlivost a stabilitu. Stůl Caserta je tedy dlouhodobou investicí

Přirozené suky na desce stolu k Vám domů přivítají kus přírody a teplé zbarvení dubového dřeva vás přímo pohladí po duši. Design vašeho interiéru díky tomuto kousku získá jedinečný charakter. Barevná kombinace černých kovových noh a teplého odstínu dřeva vytváří nádherný kontrast, který dokonale zapadá do současných stylových trendů v interiérovém designu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: