Dubový konferenční stolek AWOKADO

Dubový konferenční stolek AWOKADO z dubového masivu je dřevěný konferenční stolek nepravidelného, zakřiveného tvaru, který se hodí do každého obývacího pokoje. 

Dubový konferenční stolek AWOKADO můžete zakomponovat například do obývacího pokoje zařízeného ve skandinávském, klasickém i moderním stylu. 

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATAWOK80D
3 670 Kč
Kategorie: Konferenční stolky z masivu
Materiál: Dubový masiv
Výška: 51 cm
Šířka: 60 cm
Délka: 90 cm
Povrchová úprava: Olej

Dubový konferenční stolek AWOKADO

Dubový konferenční stolek AWOKADO je nádherný konferenční stolek z masivu, který svým tvarem připomíná plodinu, podle které nosí jméno, díky čemuž vyniká vedle běžných hranatých masivů. Díky své kulatosti a jednoduché struktuře esteticky nepřehlcuje interiér a hodí se tak k jakékoli sedací soupravě. Zakomponovat jej můžete například do obývacího pokoje zařízeného ve skandinávském, klasickém i moderním stylu. 

Dubový konferenční stolek AWOKADO z masivu je nejen stylový a praktický, ale také dokonale odpovídá trendům současné interiérové módy. Desku stolu z naolejovaného dubového dřeva drží tři načerno natřené nohy ze stejného materiálu. Povrchovou úpravou nebyla narušena viditelná struktura dřeva, takže celý kus působí velice přírodně. 

Materiály použité na výrobu stolku jsou prvotřídní kvality, což zajišťuje dlouhou výdrž a odolnost proti opotřebení.

Teplé zbarvení desky konferenčního stolku a jeho tmavé nohy okouzlí svou barevnou souhrou. Přírodou vykreslené suky na desce podtrhují jedinečný půvab stolku. 

Podle nastavení Vaší obrazovky se mohou barvy v realitě trochu lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: