Dubová postel z masivu TAMARA 180x200 cm

Dubová postel z masivu TAMARA je stylová postel navržena v designu inspirovaným jednoduchostí a nadčasovou elegancí.

Dubová postel z masivu TAMARA je vyrobena z kvalitního dubového masivního dřeva, což představuje pevný a odolný materiál. Masivní postel je určena všem snílkům, kteří mají rádi moderní nábytek. 

3 - 6 týdnů
Kód: GKBE-0583-180
40 430 Kč –5 % 38 409 Kč
Kategorie: NÁBYTEK
Kód produktu: GKBE-0583-180
Výška: 98 cm
Šířka: 198 cm
Délka: 226 cm
Materiál: Dubové dřevo
Dodací lhůta: 6-8 týdnů
BE 0583 fotoA
Akce
40 430 Kč –5 %

Dubová postel z masivu TAMARA 180x200 cm

Dubová postel z masivu TAMARA vyrobena z masivního dubového dřeva. Základ tvoří kovové nohy a pohodlná čalouněná opěrka. Odolná kovová konstrukce dodala nábytku robustní vzhled a jedná se o produkt špičkové kvality. Tato kombinace materiálů může být vhodná do ložnice s různými styly a dekoracemi. Použité materiály jsou pevné a zajišťují bezpečnost při používání.

Postel z masivu TAMARA je určena zejména těm, kteří hledají zdravý a pohodlný spánek. Přírodní materiál, ze kterého je tato stylová postel vyrobena, navíc zaručuje dlouhou životnost nábytku. Snadno se s materiálem pracuje a je překvapivě odolný, jedná se o pevný materiál pro postele do ložnice.

Dřevěná trámová postel je kus nábytku, který je kvalitně vyrobený a odolný. Dřevo je přírodní a ekologický materiál, který do místnosti vnáší teplo a charakter. Rám postele je vyroben z dubových trámů, které vykazují přirozenou kresbu, praskliny a zbarvení charakteristické pro tento druh dřeva. Takový kus nábytku může být dobrou volbou pro ty, kteří ocení pohodlí a stylový vzhled v ložnici.

Nábytek se bude skvěle hodit do ložnice s industriálním a moderním stylem. Design postele je výrazný a osobitý, vnese do pokoje svěžest a umožní vytvořit zajímavé aranžmá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: