Buková židle ONTARIO Enzo

Buková židle ONTARIO je stylová židle z masivu, který je dokonalou kombinací jednoduchého designu a krásy přírodního dřeva.


Buková masivní židle ONTARIO se skvěle hodí do jídelnypracovny i kuchyněorientálním, moderním i klasickém stylu.


Bukový židle z masivu ONTARIO je vyrobena z masivního bukového dřeva a ošetřena voskem, který dá vyniknout nádherné kresbě dřeva.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: POLENZO/KR/BE POLENZO/KR/B POLENZO/KR/DS POLENZO/KR/DT POLENZO/KR/E POLENZO/KR/ON POLENZO/KR/OT POLENZO/KR/P POLENZO/KR/S Zvolte variantu
4 404 Kč
Kategorie: Bukový nábytek ONTARIO
Kód produktu: POLENZDL
Materiál: bukový masiv
Povrchová úprava: Vosk

Buková židle z masivu ONTARIO z bukového masivu.


Buková židle ONTARIO je elegantní a velmi stylová židle z masivu, která díky jednoduchému vzhledu působí velmi nadčasově a elegantně. Buková židle je vyrobena z masivního bukového dřeva a ošetřena voskem, který podtrhne přirozenou krásu bukového dřeva.


Bukoá židle ONTARIO vynikne předevním v interiéru jídelnypracovny i kuchyně, kde podtrhne orientální, moderní či klasický design. 


Proč nábytek z bukového masivu? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: