Buková komoda ROMA White KT7 bílá

Masivní komoda ROMA White KT7 je moderní prosklená komoda z masivu, která se prezentuje jednoduchými liniemi a krásnou dřevitou kresbou. 

Masivní komoda ROMA White je ošetřena akrylovou vodou ředitelnou barvou v bílé barvě. 

Masivní komoda ROMA White bude skvělým společníkem pro jídelny, obývací pokoje i ložnice.

Dvířka
Úchyty
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMKT7/MS/UC/B RDMKT7/MS/UZ/B RDMKT7/CS/UC/B RDMKT7/CS/UZ/B RDMKT7/PD/UC/B RDMKT7/PD/UZ/B Zvolte variantu
8 400 Kč
Kategorie: Kolekce ROMA
Materiál: bukový masiv
Výška: 90 cm
Šířka: 65 cm
Hloubka: 45 cm
Výška noh: 20 cm
KT 7 roma
Výroba na míru

Masivní komoda ROMA White KT7 bílá prosklená

Masivní komoda ROMA White je moderní minimalistická komoda, která se vyznačuje přírodním designem, jednoduchými tvary, jasnými barvami a smyslem pro detail. Je ručně vyráběná z tvrdého a odolného bukového masivního dřeva, které je ceněno pro svoji pevnost a trvanlivost. 

Masivní komoda ROMA je vyrobena z masivního tvrdého bukového dřeva a ošetřen akrylovou barvou. Hnědé plochy jsou ošetřeny bezbarvým lakem, který dá vyniknout nádherné dřevité kresbě. Celek doplňuje volitelné vnitřní osvětlení a 20 cm prostor pod komodou, který usnadňuje údržbu a zaručuje, že se pod něj vejde jakýkoliv robotický vysavač.

Komoda je opatřena systémem tichého zavírání. Ke komodě je možno přiobjednat osvětlení ( 1300,-) . Prosím uvádějte tuto možnost do poznámky při objednávce.

Možnost výběru úchytek - černé úchyty anebo zlaté úchyty. Rovněž je možnost volby provedení dvířek - mléčné sklo, čiré sklo anebo plná dvířka (dřevěná).

Masivní komoda ROMA White je povrchově upravena vodou ředitelnými akrylovými barvami, které zdůrazní jedinečnou dřevitou kresbu.

Spojením minimalistické krásy, odolnosti bukového dřeva a dokonalého designu jsme vytvořili jedinečnou kolekci, která dozajista přitáhne pozornost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: