Vesnický nebo-li venkovský nábytek 2 část

Vesnický nábytek nebo-li venkovský nábytek.

Bílý romantický nábytek jsme zmiňovali již v minulé části, kde jsme psali o kolekci Sweet Home, která je spíše určena pro jídelny, obývací pokoje a ložnice. Mnoho z Vás se nás ptá na bílý romantický dětský pokoj. Zde je pro Vás nová kolekce pro kluky nábytek Vilík a pro děvčata nábytek Mája, která vyniká svou krásnou bílou barvou a je kombinována s různými veselými barvičkami.

SIL05-4

Každý kus přírodního dřeva je originálem, tudíž i každý nábytek se vyznačuje originální kresbou. Ta je pouze zvýrazněná a chráněná bezbarvým a nezávadným lakem. Pokud jste se rozhodli pro bílý nábytek jako je bílá postel pro holky, bílá komoda se šuplíky nebo krásná bílá skříň, pak je dětský nábytek Mája a Vilík tou správnou volbou. Nábytek ve vesnickém, či chcete-li venkovském stylu nemusí být usedlý a nudný, ale v kombinaci s veselou barvou velmi krásně vynikne. Pokud zařizujete dětský pokoj a hledáte veselejší barvy, pak se inspirujte v naší sekci realizace. V našem obchodě naleznete pouze profesionální a zdravotně nezávadné řady nábytku jako je např.: rustikální bílý nábytek Sweet Home, rustikální voskovaný nábytek Mexicana, nábytek z borovice Šumava, bílý nábytek Bella. Rádi vám při vašem výběru pomůžeme tak, abyste byli spokojeni vy a celá vaše rodina. A váš byt se vám za to odmění útulným a bezpečným prostředím.

MES07-5

A věřte, že venkovský nábytek má stále co říct. Vždyť čerpá z přírody, obrysů krajiny a poctivých přírodních materiálů ověřených staletími. A touha po dokonalém souznění s přírodou přetrvává v každém z nás. Proto se pohodlně posaďte a nechtě se inspirovat tradicí, která nic nepředstírá a na nic si nehraje. Splývá totiž dokonale s každodenními potřebami a se životem. A už po generace zůstává takovým, jakým je. Krásným.