Vesnický nebo-li venkovský nábytek 2 část

Vesnický nábytek nebo-li venkovský nábytek.

Bílý romantický nábytek jsme zmiňovali již v minulé části, kde jsme psali o kolekci Sweet home, která je spíše určena pro jídelny, obývací pokoje a ložnice. Mnoho z Vás se nás ptá na bílý romantický dětský pokoj. Zde je pro Vás nová kolekce pro kluky nábytek Vilík a pro děvčata nábytek Mája, která vyniká svou krásnou bílou barvou a je kombinována s různými veselými barvičkami.

Každý kus přírodního dřeva je originálem, tudíž i každý nábytek se vyznačuje originální kresbou. Ta je pouze zvýrazněná a chráněná bezbarvým a nezávadným lakem. Pokud jste se rozhodli pro bílý nábytek jako je bílá postel pro holky, bílá komoda se šuplíky nebo krásná bílá skříň, pak je dětský nábytek Mája a Vilík tou správnou volbou. Nábytek ve vesnickém, či chcete-li venkovském stylu nemusí být usedlý a nudný, ale v kombinaci s veselou barvou velmi krásně vynikne. Pokud zařizujete dětský pokoj a hledáte veselejší barvy, pak se inspirujte v nasi sekci realizace. V našem obchodě naleznete pouze profesionální a zdravotně nezávadné řady nábytku jako je např.: rustikální bílý nábytek Sweet home, rustikální voskovaný nábytek Mexicana, nábytek z borovice Šumava, bílý nábytek Bella. Rádi vám při vašem výběru pomůžeme tak, abyste byli spokojeni vy a celá vaše rodina. A váš byt se vám za to odmění útulným a bezpečným prostředím.

A věřte, že venkovský nábytek má stále co říct. Vždyť čerpá z přírody, obrysů krajiny a poctivých přírodních materiálů ověřených staletími. A touha po dokonalém souznění s přírodou přetrvává v každém z nás. Proto se pohodlně posaďte a nechtě se inspirovat tradicí, která nic nepředstírá a na nic si nehraje. Splývá totiž dokonale s každodenními potřebami a se životem. A už po generace zůstává takovým, jakým je. Krásným.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení