Velikonoce, beránek, pomlázka a malovaná vajíčka

Velikonoce jako z pohádky

Také máte rádi Velikonoce a všechno, co k nim patří? To kouzlo tradice s příchutí přírody a venkova? Každý rok na jaře k nám přichází Svatý týden, který začíná Květnou nedělí a končí Velikonocemi. Některé dny Svatého týdne jsou pak označeny tajemným přívlastkem: Škaredá středa, Zelený čtvrtek, Velký pátek a Bílá sobota. Už ty samy o sobě zní pohádkově. A co teprve, když se k nim přidá vůně prvních jarních květů, spojená s barvami jara.

Dnes už nemusíme tento pocit prožívat jen jednou do roka. Tento překrásný dojem domova a romantiky si můžeme navodit vždy, když se vrátíme domů. Vždycky, když pohlédneme na to, co utváří náš domov. Ano, je to samozřejmě především naše rodina, ale patří tam také věci, co nás obklopují.

Stále více se vrací do módy styl alá venkov. Vždyť co na vás dýchne takovou nostalgií a domovem, než nábytek z masívu z čistě přírodních a kvalitních materiálů. A nejen touha po domově, ale i návrat k přírodě, romantice a zdravému životnímu stylu je to, co stále více a více lidí přitahuje na tomto nesporně kouzelném stylu nábytku.

V dnešní uspěchané a nezdravé době, je velmi lákavé vrátit se do domova, který nás přivítá svým nesporným kouzlem a jedinečným designem. A to nejen v čase svátků. Dokonce se dnes při výběru už nemusíme omezovat pouze na čistě přírodní barvy dřeva. U nás si můžete vybrat rustikální nábytek nejrůznějšího provedení, barev a stylů. A navíc si můžete být naprosto jistí kvalitou a precizností zhotovení, jako i zcela nezávadnými barvami či laky.

K domovu odjakživa patřily kvalitní masivní materiály či klasicky přírodní anebo osvědčené bílé barvy, které voní čistotou a domovem. Ty se také nejlépe kombinují i s jinými kusy nábytku nebo barvami. Ale nemusíte se samozřejmě omezovat jen na ně.

Ať už vás zaujme nábytek řady Sweet home, Nábytek Mexicana, Nábytek Šumava nebo bílá kolekce Bella, rádi vám při vašem výběru pomůžeme tak, abyste byli spokojeni nejen vy, ale i vaše okolí. Přivítejte proto tyto křesťanské svátky v barvách přírody, čistoty a jara. A domov se vám odvděčí sváteční atmosférou, podtrhnutou láskou a vkusem, se kterým budete určitě váš domov zařizovat. Vždyť pohádky nikdy nekončí...

přeje všem krásné VELIKONOCE :-)