Nábytek na chalupu Sazomín

Hledáte rustikální nábytek na chalupu??

Možná Vás budeme inspirovat. V malebné obci Sazomín si majitele vysnili chalupu dle svých představ. Smysl pro detail je zde vidět v každém koutě. Vesnický nábytek Sweet Home, kterým chalupu majitele vybavili šel ruku v ruce  s představou Paní domu. Nádherná pec, která neodmyslitelně patří k vybavení každé chalupy je dominantou selské jizby. Tu majitele doplnili o bílý jídelní set Sweet Home. Na míru zde byla vyrobena lavice Sweet Home D25 v délce 160cm. K takto dlouhé lavici jsme doplnili Rustikální jídelní stůl MES03 v rozměrech 140x80 cm, tento stůl lze taktéž prodloužit  o dvě křídla v délce 40cm. Pokud tedy máte velkou rodinu a mnoho přátel, lze každý stůl prodloužit o 80 až 100cm. Rustikální kredenc Swet Home D14 a prostorná skříň z masívu Sweet Home, slouží k uložení nejnutnějších věcí, které na chalupě potřebujeme. 

rustikální kredenc Sweet Home D14 bílý jídelní set sweet home židle  a stůl

Samozřejmostí je manželská postel Sweet Home ACC, která je dodávána včetně roštu. Jako noční stolek zde posloužil taburet z masívu Sweet Home.

rustikální bílá postel Sweet home postel z masívu provence

 

Celá kolekce Sweet Home nabízí mnoho rustikálního nábytku jako jsou komody Sweet Home, skříně Sweet Home, knihovny Sweet Home, jídelní stoly a židle Sweet Home a samozřejmě lavice, které poslouží nejen u jídelního stolu ale taktéž na zápraží Vašeho domu.