Jak vybrat správný psací stůl pro školáka

Dětský psací stůl pro prvňáčka

Půjde vaše dítě po prázdninách poprvé do školy a nemá svůj vlastní psací stůl? Je nejvyžší čas se na vše připravit a vytvořit takový dětský pokoj, aby se v něm váš syn nebo dcera cítili příjemně a bezpečně. Nyní je čas vybrat ten správný psací stůl pro děti. Je důležité aby psací stůl vyhovoval vašemu prvňáčkovi. Dbejte na to, aby dětský psací stůl byl vyroben z kvalitního materiálu a stejně tak, aby psací stůl splňovat veškeré požadavky Vašeho dítěte. Pokud máte dvě děti, pak je důležité aby každé z nich mělo svůj vlastní psací stůl. Vytvoříte mu tak místo, které bude jen jeho a kde si bude v klidu plnit své první úkoly.

Dětský psací stůl je tedy nezbytnou součásti každého dětského pokoje. Vybírejte pečlivě a to nejen dle designu, ale hlavně aby byl vhodný pro zdraví vašeho dítěte. Zdravým materiálem pro výrobu psacího stolu lze označit dřevo. Masivní dětský psací stůl vyrobený z masivního dřeva je tou správnou volbou. Dětský nábytek z masívu je od nepaměti součásti nás všech. Velmi důležité je aby dítě mělo dostatek prostoru pro uložení svých sešitů, papírů, tužek a všeho co potřebuje. Dbejte na to aby při výběru měl psací stůl dostatek šuplíků nebo vyberte psací stůl se skřínkou. V posledních letech jsou velmi oblíbené tzv. vzdušné stoly, které mají pouze pracovní desku a jsou bez úložného prostoru. K takovému stolu nezapoměňte dokoupit svému dítěti třeba malou komodu, které jsou pro tyto účely vyrobené a vejdou se přesně pod psací stůl dítěte. Vhodné jsou taktéž kontejnery na kolekčkách. Taková pojízdná skřínka nemusí být stále na svém místě, ale časem když dítě vyroste a potřebuje větší prostor pod pracovní deskou tak se jednoduše přemístí na jiné vhodné místo v dětském pokoji.

Psací stoly pro děti musí taktéž ladit oku. Ideální psací stůl pro holky je bílý psací stůl z masívu Bella nebo psací stůl Mája kde lze taktéž pořídit vysokou skřínku pod psací stůl. Pro kluky jsou zde velmi krásné psací stoly Vilík nebo psací stůl pro studenta Alex v barvách bílé a hnědé. Samozřejmě vše je vyrobeno z masivního dřeva. Psací stůl z masívu Šumava je vyroben taktéž z borovice ovšem je v přírodním provedení. Tato varianta je velmi líbivá - klasika , která nezestárne. Pokud potřebujete zaplnit v nevyužitý roh v dětském pokoji, pak je zde rohový psací stůl MET186, který nabízí mnoho úložného prostoru. Myslete na to, že laždý prvňáček potřebuje mnoho úložného prostoru pro své věci a hračky. Skvěle k tomu bude sloužit komoda z masívu , kterou si můžete vybrat v kategorii dětské komody. Pro uložení hraček Vám skvěle poslouží truhla z masívu nebo úložný box.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení