Jak vybrat správný psací stůl pro školáka

Dětský psací stůl pro prvňáčka

Půjde vaše dítě po prázdninách poprvé do školy a nemá svůj vlastní psací stůl? Je nejvyšší čas se na vše připravit a vytvořit takový dětský pokoj, aby se v něm váš syn nebo dcera cítili příjemně a bezpečně. Nyní je čas vybrat ten správný psací stůl pro děti. Je důležité aby psací stůl vyhovoval vašemu prvňáčkovi. Dbejte na to, aby dětský psací stůl byl vyroben z kvalitního materiálu a stejně tak, aby psací stůl splňovat veškeré požadavky Vašeho dítěte. Pokud máte dvě děti, pak je důležité aby každé z nich mělo svůj vlastní psací stůl. Vytvoříte mu tak místo, které bude jen jeho a kde si bude v klidu plnit své první úkoly.

acc07-2

Dětský psací stůl je tedy nezbytnou součásti každého dětského pokoje. Vybírejte pečlivě a to nejen dle designu, ale hlavně aby byl vhodný pro zdraví vašeho dítěte. Zdravým materiálem pro výrobu psacího stolu lze označit dřevo. Masivní dětský psací stůl vyrobený z masivního dřeva je tou správnou volbou. Dětský nábytek z masívu je od nepaměti součásti nás všech. Velmi důležité je aby dítě mělo dostatek prostoru pro uložení svých sešitů, papírů, tužek a všeho co potřebuje. Dbejte na to aby při výběru měl psací stůl dostatek šuplíků nebo vyberte psací stůl se skřínkou.

V posledních letech jsou velmi oblíbené tzv. vzdušné stoly, které mají pouze pracovní desku a jsou bez úložného prostoru. K takovému stolu nezapomeňte dokoupit svému dítěti třeba malou komodu, které jsou pro tyto účely vyrobené a vejdou se přesně pod psací stůl dítěte. Vhodné jsou taktéž kontejnery na kolečkách. Taková pojízdná skřínka nemusí být stále na svém místě, ale časem když dítě vyroste a potřebuje větší prostor pod pracovní deskou tak se jednoduše přemístí na jiné vhodné místo v dětském pokoji.

psaci-stul-bella

Psací stoly pro děti musí taktéž ladit oku. Ideální psací stůl pro holky je bílý psací stůl z masívu Bella nebo psací stůl Mája kde lze taktéž pořídit vysokou skřínku pod psací stůl. Pro kluky jsou zde velmi krásné psací stoly Vilík nebo psací stůl pro studenta Alex v barvách bílé a hnědé. Samozřejmě vše je vyrobeno z masivního dřeva. Psací stůl z masívu Šumava je vyroben taktéž z borovice ovšem je v přírodním provedení. Tato varianta je velmi líbivá - klasika , která nezestárne.

Pokud potřebujete zaplnit v nevyužitý roh v dětském pokoji, pak je zde rohový psací stůl Drewmax BR107, který nabízí mnoho úložného prostoru. Myslete na to, že každý prvňáček potřebuje mnoho úložného prostoru pro své věci a hračky. Skvěle k tomu bude sloužit komoda z masívu , kterou si můžete vybrat v kategorii dětské komody. Pro uložení hraček Vám skvěle poslouží truhla z masívu nebo úložný box.