Hlavně útulně a elegantně

Poznejte nejnovější trendy v designu bydlení – heslo zní: hlavně útulně a elegantně.

Trendy bydlení?

I v designu bydlení se řídíme módou, která se časem mění, ale zato pomaleji než v případě oblečení. Každou chvílí se objevují nové trendy: v doplňcích, barvách, látce, ale mějte na paměti, že prostor, byt, dům, ve kterém bydlíte, je jen váš a hlavní je, aby se vám dobře bydlelo, móda neznamená vždy spokojenost.

Hlavní je spokojenost

Přesně tak. Proto, než si něco koupíme, zvažme, co se nám líbí, jaký je náš životní styl a co nám vyhovuje, prostě, aby to stálo zato. Rozhodněme se pro módu, trendy, které jsou v souladu s naším očekáváním.

Co je teď v módě?

50. a 60. léta nikdy neomrzí, moderní jsou květinové vzory a geometrické tvary v různých barvách. Interiéry jsou elegantní, prostorné a vážnější.

Dřevo je trendy, nesmí chybět

Už delší dobu je moderní zařizovat byt nábytkem z přírodního dřeva, ale doposud se to kombinovalo s leskem nebo nějakým doplňkem, ale to jde stranou a klade se důraz pouze na dřevo, přírodní dřevo, které je autentické, nejlépe vůbec nezpracované.

Nezapomeňte na modrou

Tónované barvy, matné, s nádechem šedé. Nebo jemné pastelové - modrá, mátová, tyrkysová. Moderní budou také zelené tóny, od teplých po studené odstíny a barvy v odstínu červeného vína. Přibude tmavších odstínů v interiérech, módu ovládné: samet nebo vlna.

 

 

Hezké bydlení přeje Lucka
www.nabytek-v-kostce.cz/