Chalupa ve venkovském stylu Neratovice.

Určitě každý z nás toužil alespoň na chvíli opustit všední ruch velkoměsta a odpočinout si od každodenního stresu. Vrátit se k tradičním hodnotám a načerpat potřebnou energii. Venkovský styl bydlení je v posledních letech skutečně trendy a získává si stále větší počet příznivců. Jeho škála je opravdu široká a možnosti velmi pestré. Důraz je kladen především na funkčnost a útulnost. Venkovský nábytek jde ruku v ruce s tradicemi, čerpá inspiraci v přírodě a léty prověřených hodnot.

   

I naši milí klienti z Neratovic si splnili svůj sen o oáze klidu a zařídili si interiéry tak, aby se ve svém domově mohli cítit útulně, bezpečně a uvolněně. A nábytek z kolekce SWEET HOME všechny tyto atributy splňuje do puntíků. Jedná se o nábytek, jehož linie svědčí o symbióze mezi přírodou a člověkem, a jehož vzhled je velmi nadčasový. Voňavé masivní borovicové dřevo je ošetřeno přírodními vosky, které podtrhnou přirozenou strukturu dřeva. Tyto vosky vědí jak nádhernou strukturu dřeva vyzdvihnout, aby ji naopak nepřekryli tak, jak to dělávají třeba barvy.

      

Interiéry chaloupky našich klientů reprezentuje komoda SWEET HOME COM02, komoda SWEET HOME COM04, úložná truhla SWEET HOMEpsací stůl SWEET HOME, rustikální skříňka SWEET HOME a police z masivu SWEET HOME. Kouzlo celému interiéru dodala stylová výmalba a dekorace, které celý koncept dotáhly k dokonalosti. Takže nám nezbývá nic jiného, než Vám zatleskat.

Přejeme krásné bydlení.

Váš Nábytek v kostce