Bílý nábytek Sweet Home Ústí nad Labem

Hned několik kousku nádherného  nábytku SWEET HOME z masivní borovice si u nás objednala milá paní z Ústí nad Labem, která nám zaslala tyto krásné fotografie. Nábytek dokázala vkusně zakomponovat do interiéru svého domova a sjednotit v jeden harmonický celek.

Nábytek Sweet Home je velmi kvalitně vyrobený masivní nábytek z borovice, který uchvátí určitě všechny romantické duše, kterým je srdci blízké bydlení v Provence či venkovském stylu. Nábytek je ošetřen voskem v dvoubarevné barevné kombinaci, anebo jen bílým voskem, takže záleží jen na Vaši fantazii, jaké variantě dáte přednost.

 

V obývacím pokoji vládne televizní stolek Sweet Homerohová vitrína Sweet Home a závěsná skříňka, které majitelka domu dokázala perfektně sladit. Také pracovna, v niž hlavní roli hraje psací stůl Sweet Home a robustní masivní židle Sweet Home působí velice elegantním dojmem. Židle je velmi robustní a zajistí prostorné a pohodlné posezení.  

        

Nábytek Sweet Home podléhá veškerým Vaším ideám. O tom nás dovedla přesvědčit komoda Sweet Home, která je v tomto domově aplikována jako stojan na televizi a dřevěný masivní taburet Sweet Home výborně slouží jako stojan na tiskárnu.