Bílý nábytek s vůní moře na Jižní Moravě.

Zima už převzala svojí vládu a začíná se naplno rozmáhat. Svým, zatím ještě částečně průsvitným bílým závojem začíná nemilosrdně přikrývat barevné zbytky podzimu. A čas se sune dál kupředu, vstříc vánočnímu schonu a nejkrásnějším svátkům v roce……

A snad právě toto období v nás vyvolává vzpomínky na léto strávené v teplých končinách. Na léto s vůní moře, šplouchání vody a praskajícího písku pod nohama.

I naši milí klienti z končin vyhlášených díky nejlepším vínům a srdečným lidem, si zařídili obývací pokoj bílým nábytkem SWEET HOME a doplnili ho o dekorace, které bezesporu léto a moře připomínají, tudíž se celý koncept pokoje nese v letní náladě.

    

Bílý nábytek SWEET HOME vám poskytne prostory pro jakoukoliv Vaši představivost, a podřídí se každému Vašemu snu o stylovém bydlení. A přestože má „jen“ dvě barevné varianty, bílo-hnědou anebo celobílou, dokáže být v mnoha podobách. A třeba právě takové, jako u našich milých klientů, kteří zvolili pouze vrchní desku v barevném vosku.

Knihovna SWEET HOME, komoda SWEET HOME, která v tomto případě plní funkci jako TV stolekvitrína SWEET HOME komoda na víno SWEET HOME vytvářejí v této domácnosti harmonický celek.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z masivního borovicového dřeva. O konečnou úpravu je postaráno díky přírodnímu vosku v dvoubarevné, anebo jen bílé, kombinaci.

Děkujeme za krásné fotografie.