Bílý nábytek s vůní moře na Jižní Moravě.

Zima už převzala svojí vládu a začíná se naplno rozmáhat. Svým, zatím ještě částečně průsvitným bílým závojem začíná nemilosrdně přikrývat barevné zbytky podzimu. A čas se sune dál kupředu, vstříc vánočnímu schonu a nejkrásnějším svátkům v roce……

A snad právě toto období v nás vyvolává vzpomínky na léto strávené v teplých končinách. Na léto s vůní moře, šplouchání vody a praskajícího písku pod nohama.

I naši milí klienti z končin vyhlášených díky nejlepším vínům a srdečným lidem, si zařídili obývací pokoj bílým nábytkem SWEET HOME a doplnili ho o dekorace, které bezesporu léto a moře připomínají, tudíž se celý koncept pokoje nese v letní náladě.

    

Bílý nábytek SWEET HOME vám poskytne prostory pro jakoukoliv Vaši představivost, a podřídí se každému Vašemu snu o stylovém bydlení. A přestože má „jen“ dvě barevné varianty, bílo-hnědou anebo celobílou, dokáže být v mnoha podobách. A třeba právě takové, jako u našich milých klientů, kteří zvolili pouze vrchní desku v barevném vosku.

Knihovna SWEET HOME, komoda SWEET HOME, která v tomto případě plní funkci jako TV stolekvitrína SWEET HOME komoda na víno SWEET HOME vytvářejí v této domácnosti harmonický celek.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z masivního borovicového dřeva. O konečnou úpravu je postaráno díky přírodnímu vosku v dvoubarevné, anebo jen bílé, kombinaci.

Děkujeme za krásné fotografie.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení