Truhla z masivu VILÍK na hračky

Dětský dřevěný kufr na hračky VILÍK je hravý kus nábytku, bez kterého se neobejde žádný malý pirát, a uschová si do ní své tajné poklady. Je vyroben z borovicového masivu a ošetřen nezávadnými barvami. Struktura truhly je díky nalakování celkově překryta, tudíž je na dotek hladká.


 Nábytek VILÍK naslouchá dětským přáním!

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
BOR 3-6 týdnů BOR 3-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: BORSKU1/BZ BORSKU1/BM Zvolte variantu
4 300 Kč
Kategorie: Dětské pokoje
Kód produktu: BORSKU1/BM
Výška: 52 cm
Barevné provedení: bílá/modrá
zelená: 16
Šířka: 87 cm
Materiál: borovicový masív

Dětský dřevěný kufr na hračky VILÍK je hravý kus nábytku, bez kterého se neobejde žádný malý pirát, a uschová si do ní své tajné poklady. Je vyroben z borovicového masivu a ošetřen nezávadnými barvami. Struktura truhly je díky nalakování celkově překryta, tudíž je na dotek hladká. Zaoblené hrany zajistí bezpečnost při používání. Aby se eliminovalo víření prachu, je Dětský nábytek VILÍK elektrostaticky ošetřen. K ošetření nábytku jsou použity barvy značky SHERWIN-WILLIAMS.


Výklopná truhla na hračky VILÍK je dostatečně pevná na to, aby odolávala každodenním hrátkám našich děti, a také dostatečně prostorná aby dokázala pojmout nemalý počet hraček


Dřevěný box na hračky VILÍK nabízíme v barevné variantě bílá-modrá a bílá-zelená.


Dřevěný box na hračky Mája je součástí kolekce dětského designového nábytku Mája a Vilík, která se vyznačuje precizním zpracováním a všestranným využitím. Díky modernímu designu bude ozdobou každého dětského pokoje. Nábytek Mája je vyroben s láskou a péči a určen pro děti jakéhokoliv věku.


 
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: