Skříňka MEXICANA KUR12


Rustikální skříňka Mexicana KUR12 z borovicového dřeva patří do velmi oblíbené rustikální kolekce MEXICANA. Dřevěná skříňka KUR12  je vyrobena z borovice a ošetřena voskem nebo lakem v berevné kombinaci dle vzorníku.


Inspirujte se v naši sekci REALIZACE. Na fotu realizace u paní Adélky spolu s policí ACC54 v bílém provedení SWEET HOME.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWKUR12/BZV DPWKUR12/SHV DPWKUR12/ORV DPWKUR12/KV DPWKUR12/TDV DPWKUR12/DKV DPWKUR12/BZL DPWKUR12/SHL DPWKUR12/ORL DPWKUR12/KL DPWKUR12/TDL DPWKUR12/DKL Zvolte variantu
4 463 Kč 4 463 Kč 4 463 Kč 4 463 Kč 4 463 Kč 4 463 Kč 4 715 Kč 4 715 Kč 4 715 Kč 4 715 Kč 4 715 Kč 4 715 Kč od 4 463 Kč
Kategorie: Rustikální komody, skříňky Mexicana
Kód produktu: DPWKUR12
Výška: 60 cm
Hloubka: 19 cm
Šířka: 80 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku

Závěsná prosklená skříňka MEXICANA KUR12

 

Závěsná prosklená skříňka MEXICANA KUR12 se stane nepostradatelným pomocníkem ve Vaší domácnosti. Nábytek je doplněn stylovým  kováním, které podtrhuje přírodní vzhled. Rustikální skřínka vyniká svým masivním provedením a hlavně jednoduchým zavěšením. Využití najde jak v obývacím pokoji tak i předsíni, jídelně a kuchyni.

 

Závěsná prosklená skříňka MEXICANA KUR12 je vyrobena z borovicového masivního dřeva (jen zadní stranu tvoří dřevěná dýha). Ošetřena je přírodním voskem nebo lakem v barevné kombinaci dle vzorníku (vosk světle hnědý-medový, ořech, kaštan, dub tmavý, dub kouřový anebo vosk bezbarvý). Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police.

Za příplatek je možno nechat nábytek ošetřit lakem.

Rustikální skříňka MEXICANA je součástí kolekce klasického rustikálního nábytku MEXICANA, který si zachovává svou linii po několik desetiletí a jehož vzhled se řídí tradiční venkovskou podobou. Tento nadčasový nábytek se těší velké oblibě u našich zákazníků. Při pohledu na něj se jakoby vrátíte v čase, přesto však budete vlastníky stále moderního a nestárnoucího nábytku.

Kolekce MEXICANA nabízí kvalitní celomasivní nábytek, který je vyroben z 100% masivního dřeva, pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Stylovou podobu tomuto nábytku dodávají retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod, které jsou účelově zrezivělé či zkorodované, což vyvolává dojem romantického venkova.

Obdobou rustikální kolekce MEXICANA je bílý nábytek z kolekce SWEET HOME, který potěší všechny milovníky venkovského či vesnického stylu a stylu PROVANCE.

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - 400 Kč.

 

Mohlo by Vás zajímat:

 

Borovice a borovicový nábytek

 

Nábytek Provence a bydlení ve stylu francouzský venkov.

 

Romantický styl bydlení.

 

Nábytek s vůní Anglického venkova.

 

Vesnický nebo-li venkovský nábytek

 

Nábytek v barvách zimy

 

Lak, vosk, olej nebo barva?

 

Jak správně pečovat o nábytek ze smrkového a borovicového masivu.

 

Chalupářský nábytek pro chalupu nejen na samotě u lesa.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: