Skříň policová 18 z masivu

Šatní skříň 18 je kvalitní a přitom atraktivní šatní skříní pro všechny interiéry. Utvrdí vás o tom její jakostní provedení a nadčasový vzhled.

 

Šatní skříň 18 je vytvořena ze 100% borovicového dřeva, s minimálním množstvím suků. Jen zadní část tvoří dřevotříska bílé barvy.

 

Inspirujte se v naší sekci REALIZACE.

DEJ 4 - 6 týdnů
Kód: DEJ18
10 480 Kč
Kategorie: Kolekce ŠUMAVA
Kód produktu: DEJ18
Výška: 190 cm
Hloubka: 40 cm
Šířka: 90 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu
Barva: přírodní

Šatní skříň 18 s policemi.

 

Šatní skříň 18 je vyrobena z kvalitní borovice. Na dřevo je nanesen transparentní, zdravotně neškodný lak. Tímto je tato šatní skříň chráněná před malými vnějšími poškozeními a zároveň vynikne i originální krása dřeva.

 

Šatní skříň 18 nabízí prostor na pohodlné uložení oděvů. Tato skříň je dvoudvéřová. V dolní části jsou dva velké šuplíky.

 

Bude se krásně vyjímat v předsíní, dětském pokoji, ložnici či pracovně.

 

Nábytek je vylepšen ušlechtilým frézováním. Úchytky na dvířkách mají kulatý tvar a jsou vyrobeny taktéž z borovice. Nožky mají kulatý tvar a perfektně podtrhují eleganci nábytku.

 

K tomuto typu skříní je možné dokoupit i nadstavce ze stejné série nábytku.

 

Tento druh nábytku lze skvěle kombinovat s ostatním ze stejné řady a je dodáván balený, spolu se všemi komponenty a návodem.

 

vaší poptávky možnost dodání této skříně na míru s příplatkem 20%. Požadovaná záloha 50% s platbou na náš účet. Dodací lhůta u atypických skříní je 8 týdnů.

 

Proč nábytek z borovicového masivu?

 

Borovice překvapí svou jedinečnou, velmi osobitou a propracovanou kresbou. Je to dřevo houževnaté a pružné. Působí autenticky zároveň nevšedně. Výrazná kresba i struktura borového masivu podtrhuje unikátní vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a domácky, a člověk má vždy neodolatelnou chuť se ho dotknout.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: