Psací stůl COLETTE z masivu

Psací stůl COLETTE je stylový moderní stůl z masivního dřeva, který je vhodný do Vaší pracovny, kanceláře nebo i dětského pokoje. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Psací stůl COLETTE je vyroben z masivního dubového dřeva, což představuje pevný a ekologický materiál. Tento kvalitně vyrobený nábytek zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.

6-8 týdnů
Kód: GKWZ-018112
31 310 Kč
Kategorie: Kolekce COLETTE
Kód produktu: GKWZ-018112
Výška: 75 cm
Šířka: 150 cm
Délka: 50 cm
Materiál: Dubový masiv
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Psací stůl COLETTE z masivu

 

Psací stůl COLETTE je stylový stůl, vhodný do Vaší pracovny, kanceláře, studentského nebo dětského pokoje. Psací stůl je vyroben z masivního dubového dřeva s kovovými detaily. Výběr tohoto materiálu zajišťuje, že se jedná o produkt špičkové kvality a nábytek má jedinečný vzhled díky svému provedení z masivního dřeva. Povrch nábytku je ošetřen čirým olejem a má matný vzhled.

Psací stůl COLETTE z masivu je minimalistický stůl, který je vybaven šuplíkem a dvěma skříňkami s poličkou, takže nabízí dostatek úložného prostoru. Jedná se o masivní stůl s dřevěnou deskou, který je ideální pro práci nebo studování a hodí se do každé domácnosti. Vzhled dřevěného nábytku dodává interiéru neopakovatelnou atmosféru.

Kolekce COLETTE je tou nejlepší volbou pro všechny milovníky industriálního stylu. Nábytek z této kolekce vnese do Vaší domácnosti nádech moderního a nadčasového vzhledu. Kromě kvalitního dubového dřeva se tato kolekce pyšní kovovými a skleněnými detaily. Kombinace těchto materiálů může být vhodná do místností s různými styly a dekoracemi. Kovové konstrukce jsou nabarveny černou barvou a dotváří tak stylový interiér. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: