Pěnová matrace SWISS ERGOFLEX

Pěnová matrace SWISS ERGOFLEX je kvalitní matrace vyšší střední třídy, která díky příhodnému zónování a perfektní skladbě materiálů jádra skýtaje tužší a velmi stabilní oporu páteře během spánku.


Pěnová matrace SWISS ERGOFLEX  je opřena snímatelným potahem Lavender, který Vám poskytne příjemnou aromaterapii.

Rozměry matrace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 týdny 4 týdny 4 týdny 4 týdny 4 týdny 4 týdny 4 týdny 4 týdny Zvolte variantu
Kód: MAT/SWERG-8 MAT/SWERG-1 MAT/SWERG-2 MAT/SWERG-3 MAT/SWERG-4 MAT/SWERG-5 MAT/SWERG-6 MAT/SWERG-7 Zvolte variantu
9 490 Kč 9 490 Kč 11 080 Kč 13 280 Kč 15 510 Kč 17 710 Kč 18 970 Kč 22 130 Kč od 9 490 Kč
Kategorie: Matrace
Kód produktu: MAT/SWERG
Výška: 22 cm
Termín dodání: 4 týdny
potah: LAVENDER
Záruka: 5 let
tuhost: 3 a 4
Anatomických zón: 7

Pěnová matrace SWISS ERGOFLEX ze studené pěny.


Pěnová matrace SWISS ERGOFLEX je velmi kvalitní 7 - zónová matrace vyšší střední třídy, která díky příhodnému zónování a bezchybné skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu páteře během spánku. Matrace je vyrobena z kvalitní studené pěny, má dvojí tuhost (střední a tvrdší).


Pěnová matrace SWISS ERGOFLEX je zrozená ze pojení Švýcarské pěny EVOPOREHRC, která je zárukou dlouhé životnosti, antibakteriální pěny s úpravou Sanitized, která je pak zárukou dobré hygieny a pěny ELIOCELL.


EVOPOREHRC (černá vrstva) je švýcarská inovace, milník v historii vývoje pěn. EVOPOREHRC je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu jako jsou teplota či vlhkost, která navíc poskytne nejvyšší úroveň komfortu spánku. Vlhkost a teplota produkované lidským tělem narušují vlastnosti standardních pěn, mají negativní vliv na klima v matraci a v důsledku působení vlhkosti, tepla a vysokého tlaku dochází k změknutí pěny. Toto má kritický dopad na funkčnost matrace. Pružnost a tím i schopnost správného kopírování se u standardních materiálů výrazně snižuje, což způsobuje pocit nepohodlí. Výsledkem je zmenšující se opora páteře a celého těla, čímž se zpomaluje uvolnění svalového napětí. EVOPOREHRC se vyznačujedynamickými a elastickými vlastnostmi a zároveň je extrémně stabilní a konzistentní.


Antibakteriální pěna SANITIZED (červená vrstva) je antibakteriální pěna, která chrání před houbami a plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným zápachem způsobeným těmito organismy. Tato pěna zaručí delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek. 


ELIOCELL (modrá a oranžová vrstva) zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní. KOMFORTNÍ PĚNA zaručí dlouhou životnost matrace, a poskytne o poznání vyšší stupeň komfortu při spánku.


Pěnová matrace SWISS ERGOFLEX je opatřena potahem LAVENDER, který je napuštěný výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem LAVENDERprocházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Potah je lehce snímatelný díky zipu na dvě poloviny a pratelný na 60°, díky tomu Vám zajistí snadnou hygienickou údržbu a čistotu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: