Komoda PROVENCE K3P z masivu

Břízová komoda PROVENCE je nádherná komoda v šedomodré či bílé barvě, která s sebou přináší svěží závan francouzského venkova Provence. 

Komoda z masivu PROVENCE je vyrobena z masivního břízového dřeva a ošetřena akrylovou barvou. Vrchní deska je vyrobená z masivního dubového dřeva a ošetřena olejem. 

Nábytek PROVENCE pro snové interiéry s příchutí francouzského venkova.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů
Kód: NATSTK3P/S
18 210 Kč
Kategorie: Kolekce PROVENCE
Kód produktu: NATSTK3P
Výška: 90 cm
Hloubka: 45 cm
Šířka: 160 cm
Dodací lhůta: RD 4 - 6 týdnů
Materiál: břízové dřevo / dubový masiv (deska)
Dodáváno: v celku

Provensálská komoda PROVENCE  

Masivní komoda PROVENCE je spojením břízového a dubového dřeva. Dubové dřevo (horní deska) je ošetřeno olejem a břízové dřevo je ošetřeno akrylovou barvou v šedomodré či bílé barvě. Šuplíky jsou bez pojezdu. Možnost objednání se systémem tichého dovírání (u šuplíků). Příplatek 810,- Kč (jeden pár). 

Nábytek Provence je možno vyrobit na zakázku, dle Vámi požadovaných rozměrů. Pro bližší informace pište prosím na info@nabytekvkostce.cz.

Kolekce PROVENCE. To je stylový, vkusný a jemný nábytek v oblíbeném francouzském stylu. Tento masivní nábytek Provence je vyroben z masivního břízového dřeva a ošetřen akrylovou barvou v bílé či šedomodré barvě. Horní hnědé části jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva a ošetřeny olejem. Spojením těchto dvou materiálů jsme docílili opravdu velmi efektivního vzhledu, který hned tak někdo nepřehlédne. 

Nechte se inspirovat realizací našich spokojených zákazníků!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: