Dubový regál na víno COLETTE z masivu

Dubový regál na víno COLETTE je stylový moderní regál z masivního dřeva, který je ideální pro vystavení vína a je vhodný do Vaší jídelny nebo obývacího pokoje. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Dubový regál na víno COLETTE je vyroben z masivního dubového dřeva, což představuje pevný a ekologický materiál. Tento kvalitně vyrobený nábytek zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.

3 - 6 týdnů
Kód: GKWZ-018111
25 360 Kč
Kategorie: Kolekce COLETTE
Kód produktu: GKWZ-018111
Výška: 190 cm
Šířka: 42 cm
Délka: 35 cm
Materiál: Dubový masiv
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Dubový regál na víno COLETTE z masivu

Dubový regál na víno COLETTE je stylový regál, který je ideální pro vystavení vína a je vhodný do Vaší jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje. Regál je vyroben z masivního dubového dřeva s kovovými detaily. Výběr tohoto materiálu zajišťuje, že se jedná o produkt špičkové kvality a nábytek má jedinečný vzhled díky svému provedení z masivního dřeva. Povrch nábytku je ošetřen čirým olejem a má matný vzhled.

Dubový regál na víno COLETTE z masivu je minimalistický regál, do kterého si můžete uložit až 15 lahví Vašeho oblíbeného vína. Regál na víno také poskytne bezpečný úkryt pro vaše knížky, suvenýry, nádobí nebo jiné dekorační předměty. Regál na víno COLETTE je nadčasový a velmi elegantní a díky šuplíkům a poličkám, nabízí dostatek úložného prostoru. Vzhled dřevěného nábytku dodává interiéru neopakovatelnou atmosféru.

Kolekce COLETTE je tou nejlepší volbou pro všechny milovníky industriálního stylu. Nábytek z této kolekce vnese do Vaší domácnosti nádech moderního a nadčasového vzhledu. Kromě kvalitního dubového dřeva se tato kolekce pyšní kovovými a skleněnými detaily. Kombinace těchto materiálů může být vhodná do místností s různými styly a dekoracemi. Kovové konstrukce jsou nabarveny černou barvou a dotváří tak stylový interiér. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: