Dubová postel z masivu KALIFORNIE s úložným prostorem

Dubová postel z masivu KALIFORNIE s úložným prostorem okouzlí minimalistickým designem a ergonomickými tvary. Charakteristikou tohoto modelu je jednoduchá čelní deska a mírně zaoblený rám postele.


Dubová postel z masivu KALIFORNIE s úložným prostorem je vyrobená z masivního dubového dřeva a ošetřena voskem, který dá vyniknout nádherné kresbě dřeva.

Rozměry postele
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 - 6 týdnů 3 - 6 týdnů 3 - 6 týdnů 3 - 6 týdnů 3 - 6 týdnů 3 - 6 týdnů 3 - 6 týdnů 3 - 6 týdnů Zvolte variantu
Kód: POLFORTED-8 POLFORTED-7 POLFORTED-1 POLFORTED-2 POLFORTED-3 POLFORTED-4 POLFORTED-5 POLFORTED-6 Zvolte variantu
30 700 Kč 31 890 Kč 33 070 Kč 35 430 Kč 37 200 Kč 39 560 Kč 41 920 Kč 44 880 Kč od 30 700 Kč
Kategorie: Ložnice
Kód produktu: POLFORTED
Délka: 208 cm
Materiál: dubový masiv
Dodáváno: v demontu
Termín dodání: 3 - 6 týdnů
Povrchová úprava: Vosk
Výška čela u hlavy: 85 cm
Výška čela u nohou: 42 cm

Dubová postel z masivu KALIFORNIE s úložným prostorem, z dubového masivu.


Dubová postel KALIFORNIE je elegantní a velmi stylová postel, která díky levitujícímu vzhledu působí velmi noblesně a elegantně. Skryté nohy evokuji pocit levitace a při vstávání se o ně tudíž nemůžete kopnout. Pokud jste někdy snili o létání, tato výjimečná postel promění Vaše sny ve skutečnost. Postel je ošetřena voskem, který podtrhne přirozenou krásu dubového dřeva.


Dubová postel KALIFORNIE je vyrobená z masivního dubového dřeva, takže Vám nebude Vaše postel ani po letech nebude vrzat a vy v ní budete moci v klidu spát. Díky technologii skrytých nohou, umístěných blíže ke střední části postele, budete mít při spánku pocit „spánku v oblacích“.


Dubová postel KALIFORNIE je dodávaná spolu s kovovým rámem na plynových pístech a roštem. Matrace není součástí dodávky. Postel je dodávaná bez nočních stolků.


Proč nábytek z dubového masivu? Dubové dřevo je králem mezi všemi druhy dřeva, co se týče výroby nábytku.  Dubové dřevo je i přes  svou cenu je jedním z nejvyhledávanějších materiálů u nábytku a to díky jeho jedinečným vlastnostem jako odolnost vůči mechanickému poškození a tvrdosti.Jedná se o nábytek na zakázku a proto dle smluvních podmínek požadujeme zálohu ve výši 50% z ceny postele.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: