Dubová komoda COLETTE II z masivu

Dubová komoda COLETTE je stylová moderní komoda z masivního dřeva, která je vhodná do Vaší jídelny, ložnice nebo obývacího pokoje. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Dubová komoda COLETTE je vyrobena z masivního dubového dřeva, což představuje pevný a ekologický materiál. Tento kvalitně vyrobený nábytek zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.

6-8 týdnů
Kód: GKWZ-018109
43 210 Kč
Kategorie: Kolekce COLETTE
Kód produktu: GKWZ-018109
Výška: 85 cm
Šířka: 202 cm
Délka: 45 cm
Materiál: Dubový masiv
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Dubová komoda COLETTE II z masivu

 

Dubová komoda COLETTE je stylová komoda, vhodná do Vaší kuchyně, ložnice nebo obývacího pokoje. Komoda je vyrobena z masivního dubového dřeva s kovovými detaily. Výběr tohoto materiálu zajišťuje, že se jedná o produkt špičkové kvality a nábytek má jedinečný vzhled díky svému provedení z masivního dřeva. Povrch nábytku je ošetřen čirým olejem a má matný vzhled.

Dubová komoda COLETTE z masivu je minimalistická komoda, která poskytne bezpečný úkryt pro vaše dekorační předměty, suvenýry, knížky, prádlo nebo i nádobí. Komoda COLETTE je nadčasová a velmi elegantní a díky skříňkám s poličkami a šuplíkům nabízí dostatek úložného prostoru. Vzhled dřevěného nábytku dodává interiéru neopakovatelnou atmosféru.

Kolekce COLETTE je tou nejlepší volbou pro všechny milovníky industriálního stylu. Nábytek z této kolekce vnese do Vaší domácnosti nádech moderního a nadčasového vzhledu. Kromě kvalitního dubového dřeva se tato kolekce pyšní kovovými a skleněnými detaily. Kombinace těchto materiálů může být vhodná do místností s různými styly a dekoracemi. Kovové konstrukce jsou nabarveny černou barvou a dotváří tak stylový interiér. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: